Есть уже тема? Котов охота рассмотреть)))
Ответ дляVA 11
БпЛА:
- Київщина;
- Черкащина.
Поки що маневрування у межах Білоцерківського району Київщини та у межах Уманського району Черкащини.
З Вінниччини попередньо повернувся(-лися) на вищезазначені області.
Працює ППО.
- Київщина;
- Черкащина.
Працює ППО.
Что это за канал?
На других пишут, что уже чуть ли с Броваров не летят в город
Ответ дляoksan1
Я так бігала місяць по лікарях. Уролог, потім гінеколог. Купа аналізів і узд. Виявилось що біль давала спина, протрузії і запалення. Зробила блокаду, виправили все і стало зразу легше.
Ого. Це була теж у мене є, але тут аналіз сечі поганий, так що точно щось не те
Ответ дляInna_A
Хпликобактер не має, робила тест рік тому. А варикоз у мене є в малому тазу, але ж він не дасть бактерії в сечі
Да, но может у Вас болит живот не из-за бактерий, а из-за варикоза, со временем образовываются гроздья так сказать веет, которые вообще могут передавить жизненно важные органы или отток крови и все
Ответ дляmanu1
Та ні, я 20 квітня була на узі, все ок було. Трішки сказали варикоз, але нічого поки не треба
kirpichenko• 12 июля 2023
Ответ дляnattyla
Вроде пишут, что простір чистий
Та єто какойто пипец,тут чисто,а через пять минут летит
Ответ дляInna_A
Дівчата, вибачте, що не в тему. Пролікувала цистит антибіотиками, не допомогти. Сильно болить живіт, починає температура підніматися. В аналізі лише бактерії. До уролога запис на чт. Що можна випити? Лежу, прислухаюсь до шахідів і біль нестерпний
Бактерій скільки? Бак посів робили? Якщо по УЗД стінка потовщена , то це означає, що є запалення. Якщо не робили бак посів, то потрібно зробити і антибіотик приймати відповідно чутливості.