AndrianaB• 12 июля 2023

Хвилювалка

Есть уже тема? Котов охота рассмотреть)))
dream7• 12 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Та єто какойто пипец,тут чисто,а через пять минут летит
Сегодня тг ’кто в лес, кто по дрова’. Да и Ванек не многословен.
автор AndrianaB • 12 июля 2023
Какой запас хода у них, что они летают и летают.... Может они самостоятельно ушли на вечный покой
VA 11• 12 июля 2023
Головне, щоб без прильотів, жертв і руйнувань. Аби була якась фігня, щоб розвертати дрони та ракети і на расісю назад.
nattyla• 12 июля 2023
Ответ дляdream7
Он по сути пишет
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляDiana40a
Бактерій скільки? Бак посів робили? Якщо по УЗД стінка потовщена , то це означає, що є запалення. Якщо не робили бак посів, то потрібно зробити і антибіотик приймати відповідно чутливості.
Бактерій написано незначна кількість. Все інше в нормі. До лікування бакпосів не зробила, бо сама почала пити фурагіна, не допоміг пішла до уролога. Закінчила антибіотик, який призначив лікар і зробила Заг сечі, як він і сказав. Але не боліло, а це знову все( бакпосів здам в чт зранку
Molochay• 12 июля 2023
Ответ дляdream7
Ванек сегодня груб и недоволен(
dream7• 12 июля 2023
Ответ дляnattyla
Он по сути пишет
Обычно сюсюкается. И первым писал кому уже можно ’писять и спать’, кому быть внимательным, ’сейчас будет громко’. А сейчас всё кратко.
Diana40a• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
В будь якому випадку ви описуєте картину недолікованоі інфекції сечових шляхів. Маєте знову йти до уролога. Я би рекомендувала бак. посів з чутливістю і ліки відповідно до чутливості. Будьте готові, що у деяких жінок ця хвороба може бути хронічною, або може зберігатися безсимптомна бактеріурія.
nattyla• 12 июля 2023
А где отбои?
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляDiana40a
Так, дякую, здам і до уролога в чт піду. Просто в сб відпустка в гори( тепер і їхати боюсь
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляnattyla
А где отбои?
Чернігівська і Сумська
Майя15• 12 июля 2023
Ответ дляInna_A
Хпликобактер не має, робила тест рік тому. А варикоз у мене є в малому тазу, але ж він не дасть бактерії в сечі
У вас варикоз болить в тазу?
У мене буває вночі як заболить
VA 11• 12 июля 2023
У нас в області тихо, а ось на Черкащині працює ППО

Наші читачі з Черкащини повідомляють про сильні вибухи над містом.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉 ПІДПИСАТИСЯ
Inna_A• 12 июля 2023
Ответ дляМайя15
У вас варикоз болить в тазу?
У мене буває вночі як заболить
Я не знаю, у мене все було добре, а це просто болить них живота сильно, віддає в пах і поясницю..
Майя15• 12 июля 2023
Ответ дляdream7
Там в коментах предположили ,что єто другой уже ванек
Yegonyashka• 12 июля 2023
Ответ дляМайя15
подменили
nattyla• 12 июля 2023
Ответ дляYegonyashka
подменили
Аха))
kirpichenko• 12 июля 2023
Дайбоже скорее отбой и тишину.🙏🙏🙏🙏🙏
автор AndrianaB • 12 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
Дайбоже скорее отбой и тишину.🙏🙏🙏🙏🙏
Киев уже, в области, нет.... Странно сегодня всё было конечно, ладно через пару часов сводку почитаем
Sergeevna-a227• 12 июля 2023
Так в Киеве опять воет сейчас, а по карте отмена...пипец какой-то
dream7• 12 июля 2023
Ответ дляSergeevna-a227
Так отбой, потому и воет.
Lyucia2• 12 июля 2023
Піду кота баюкати, бо не дасть заснути. Всім тихої ночі!
Олена Oza• 12 июля 2023
il-mari• 12 июля 2023
Ответ дляoksan1
В мене аналіз сечі був гарний.
Але скільки я всього випила🙈, жодне знеболювання не допомагало. Болів дуже низ живота і сечовий міхур.
а к взнали про спину?
Николь1986• 12 июля 2023
У меня карта висит? Тревога до сих пор в киев.обл. ,полт. и винниц.😬
Solly85• 12 июля 2023
Ответ дляНиколь1986
в области отменили сразу после Киева
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляМайя15
Он же отпуск уходил и вроде до 31 .07 чат будет мёртвым он писал.
mazna• 12 июля 2023
Ответ дляРаната
Останніми ночами, здається, і хвилювалок не було, а котиків покажу-) Ми у бабусі зараз гостюємо, на другому фото квест сходити на горшок при зміні місця проживання, довго звикає, є ще і мамин кіт, забувають вони один одного навіть через 3 місяці
Боже, какой красавчик) особенно фото 3. Я аж засмотрелась)
Раната• 12 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Рівно 10 діб було відпустки, як дають військовим. Я читаю Ванька і каналів 5-7 ще. Він молодець, дуже йому вдячна, але ніким, нічим очаровуватись не треба, як життя показує.
ТайТаке• 12 июля 2023
Ответ дляРаната
Интересно чем я читала ,но точно до конца июля видела