Есть уже тема? Котов охота рассмотреть)))
Ответ дляDiana40a
Бактерій скільки? Бак посів робили? Якщо по УЗД стінка потовщена , то це означає, що є запалення. Якщо не робили бак посів, то потрібно зробити і антибіотик приймати відповідно чутливості.
Бактерій написано незначна кількість. Все інше в нормі. До лікування бакпосів не зробила, бо сама почала пити фурагіна, не допоміг пішла до уролога. Закінчила антибіотик, який призначив лікар і зробила Заг сечі, як він і сказав. Але не боліло, а це знову все( бакпосів здам в чт зранку
Ответ дляInna_A
В будь якому випадку ви описуєте картину недолікованоі інфекції сечових шляхів. Маєте знову йти до уролога. Я би рекомендувала бак. посів з чутливістю і ліки відповідно до чутливості. Будьте готові, що у деяких жінок ця хвороба може бути хронічною, або може зберігатися безсимптомна бактеріурія.
Ответ дляDiana40a
Так, дякую, здам і до уролога в чт піду. Просто в сб відпустка в гори( тепер і їхати боюсь
Yegonyashka• 12 июля 2023
Ответ дляМайя15
Там в коментах предположили ,что єто другой уже ванек
подменили
Ответ дляРаната
Останніми ночами, здається, і хвилювалок не було, а котиків покажу-) Ми у бабусі зараз гостюємо, на другому фото квест сходити на горшок при зміні місця проживання, довго звикає, є ще і мамин кіт, забувають вони один одного навіть через 3 місяці
Боже, какой красавчик) особенно фото 3. Я аж засмотрелась)