Меломанка Маланка• 12 июля 2023

Як себе контролювати?

На роботі.
Не можу....
Ця робота, якесь випробування, яке не можу пройти.
Є колега, алкаш. Не переношу алкашів. Чому його тримають, не запитуєте, це якийсь бзик керівництва. І працювати з ним не можу - підставляє, роботу треба робити за себе і за нього. Графік плаваючий. Він то вийти не дає, то вихідний взяти..... Всі плани коту під хвіст і заробітку нема.
Чому пишу? Мабуть, виговоритись.
Сьогодні вийшов, після семи днів "лікування", знову "дубовий".
Як себе контролювати? Треба з ним спілкуватися і працювати, а я не можу себе стримати :(.
Шукаю іншу роботу, та поки без результатів. Йти в нікуди, не хочу.
Зубачистка• 12 июля 2023
чому робите роботу за нього? выд цього залежить ваш зарабіток?

Позаземний розум• 12 июля 2023
Вы с ним напарники и должны работать только в паре?
Карамелька• 12 июля 2023
Не робіть чужу роботу взагалі, якщо Вам за це не платять
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Ні, зп однакова.
Іншого виходу нема. Він може просто піти в кабінет спати, або сидить п´яний. А я працюю. Виходить, що за двох.
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Так.
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляКарамелька
В нас однакові обов´язки.
Я не можу не робити :(.
Малявка ще та• 12 июля 2023
Шукати нову роботу активніше!
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Шукати нову роботу активніше!
😔 шукаю.
+ ще дуже втомлена....
Просто не уявляю, де знайти на це час.....
Українська зірочка• 12 июля 2023
а керівництво в курсі ситуації?
може запропонуєте його звільнити і ви будете ефективніше працювати самостійно та отримувати вдвічі більшу зарплатню?

Малявка ще та• 12 июля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
😔 шукаю.
+ ще дуже втомлена....
Я б забила #ер, вибачте. Йдіть на больничный як ваш алкаш, хай начальство з ним розбирається. Ви самі винні, що нас вас їздять.
Малявка ще та• 12 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
а керівництво в курсі ситуації?
Поки автор мовчить і себе не захищає, то так і буде
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляУкраїнська зірочка
а керівництво в курсі ситуації?
Так.
Якщо його звільнять, то зп лишиться та ж сама.
Якщо він не виходить і я працюю в той день сама, доплати нема.
Я виконуючи свою роботу добре, але керівництву всеодно, вони це не цінять. Мене тримають на цій роботі тільки ті копійки зп, бо сидячи вдома і того не мала б.
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Не варіант. Не оплачують.
Я ходжу на роботу, бо дуже потрібні гроші.
Українська зірочка• 12 июля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Так.
ну це взагалі ненормальна ситуація.
а якщо не робити работу того алкаша?
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляМалявка ще та
Говорила з керівництвом не один раз. Ніколи його не прикриваю. Вони розуміють, що ніхто нормальний на таку зп не прийде, а він тут вже давно. Типу ’перевірений’ 🤦‍♀️.
Карамелька• 12 июля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
В нас однакові обов´язки.
Я не можу не робити :(.
Тоді просіть підвищення ЗП, або звільняйтеся. Діла не буде
автор Меломанка Маланка • 12 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Говорила. Не піднімають. (((