Горлаю зрання• 12 июля 2023

Як думаєте універи вийдуть на офлайн в Києві?

Може хтось чув чи точно знає, яке буде з осені в Києві навчання у вишах (а саме КНУ Шевченка цікавить)?
Чекаю завтра• 12 июля 2023
Точно знають в деканаті, а не на Порадниці

Мати тріля• 12 июля 2023
Та
автор Горлаю зрання • 12 июля 2023
Ответ дляЧекаю завтра
може тут є працівники деканату чи їх знайомі
Оцененная• 12 июля 2023
В Одесі планують оффлайн
ГЛЮкоза• 12 июля 2023
КНУ точно не знает. Никто еще не знает, ближе сентябрю будет известно.
Купи слона• 12 июля 2023
КНУ скоріше за все так
Чебураха з перцем• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
І особисто ректор)))

Завжди мало• 12 июля 2023
КПИ заявлен смешанный формат. Но думаю, ещё будут смотреть по текущей ситуации.
Чебураха з перцем• 12 июля 2023
Поки що всі планують офлайн, а що далі нікому не відомо
Завжди мало• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
И что они могут такого написать, кроме официальной информации? Они ж не тарологи, будущее не предсказывают.
Бжоли-бандерівці• 12 июля 2023
В одному з столичних зво вже є наказ про дистанційний формат навчання
Хотіли виводити, студенти такий кіпіш підняли
Не гоню• 12 июля 2023
Дівчата ви хоч думайте що пишете
Ви знаєте хто цю тему створив?
Збирає дані на осінь
Як мама студентки кажу - кому потрібно, той сам особисто дізнається в своєму вузі. І нема тут більше чого обговорювати
автор Горлаю зрання • 12 июля 2023
Ответ дляНе гоню
Дівчата ви хоч думайте що пишете
Ви знаєте хто цю тему створив?
Збирає дані на осінь
я мама студента 2 курсу, ми в Україні, але не в Києві проживаємо, тому й цікавлюсь. Там на гуртожиток потрібно ходлодильник купити (і не тільки), якщо буде там жити. А ви всюди шукаєте подвох?
Купи слона• 12 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
І особисто ректор)))
Методисти одного з факультетів тут точно є
Купи слона• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Не поспішайте. Якщо і вийдуть студенти, то на дуже короткий термін. Не варто забувати, що удари по енергетиці будуть і в цьому році
Не гоню• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Послухайте, отаку локшину на вуха можна тут не вішати
Ми в Україні , але в Києві не проживаємо....
Ви провчившись перший курс не знаєте, що у кожної групи кожного вишу є своя група в месенджерах, де є навіть адміни і куратори. Уявляєте собі? Звідти можна звернутися до свого куратора навіть в особисті запитання.
Чи як ви вчилися без інфи?
автор Горлаю зрання • 12 июля 2023
Ответ дляКупи слона
жаль, які знання будуть в дітей
автор Горлаю зрання • 12 июля 2023
Ответ дляНе гоню
Чи як ви вчилися без інфи?
та ніхто з кураторів ще не знає точну інфу. Я знаю, ви зараз напишите: А відкіля порадниці знають?
Не гоню• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Ну так чекайте тоді. Що незрозумілого?
Дійсно, звідкиля порадниці знають, що там у ворога на розумі?

Ситуація міняється кожного тижня і невідомо, що чекає восени.
Є побоювання, що таке ж саме як і минулого року
Холодильник можна не купувати, а брати в оренду задешево. Ніколи не чула щоб купували. Та й не поспішала б абсолютно зараз з питанням покупок, все миттєво міняється

Джинци на Флісі• 12 июля 2023
Ответ дляНе гоню
Дівчата ви хоч думайте що пишете
Ви знаєте хто цю тему створив?
Збирає дані на осінь
Це млже питати мама абітурієнта, які як раз подають заявки.
І думаю ь люди куди вступати. Бо хтось хоче очне, а хтось навпаки.
Тому й питають.
В деканатах в даний момент їм не дадуть відповідь, а серед студентів вже слухи ходять.
Не гоню• 12 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Тому й питають.
Це питає мама студента 2 курсу.
неДоПриличий• 12 июля 2023
Шевченко ще не знають. Не всі ще корпуси відновили після прильоту.
ГЛЮкоза• 12 июля 2023
Ответ дляГорлаю зрання
В общежитиях КНУ переселенцы живут, какой холодильник. У наших куча вещей пропала безвозвратно, и не факт, что там можно будет жить в новом учебном году.
ФФФФристайла• 12 июля 2023
Даже преподаватели не знают точно. Сказали, что смешанный формат. Как он будет реализован - науке неизвестно)