Президента просять накласти вето на скасування воєнних податкових пільг
Нагадаємо, що 5 червня на сайті Президента було зареєстровано петицію з проханням накласти вето на законопроєкт №8401 (він вже прийнятий у другому читанні і очікує на підпис Президента). Автор петиції наголосив, що обставини, які стали причиною прийняття податкових пільг, нині не зникли.
Наразі петиція набрала понад 22 тис. голосів. Якщо вона набере 25 тисяч голосів, Президент повинен буде її розглянути та надати свою відповідь.
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Наши взяли это обязательство в рамках новой 4 летней программы с МВФ, так что вряд ли петиция на это повлияет
Ответ дляMarimuha
Казали, що ми й три дні не протримаємось, згадали? Завжди потрібно стукать, раптом відкриють.
По голові собі постукайте - війна дорого коштує для економіки, військових треба одягати, годувати, споряджати, лікувати.
ФОПи з 5% не самі стражденні в цій країні, особливо галузь ІТ
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Ответ дляAlianna88
Ну да, айти от отсутствия брони и невозможности вывезти мужчин страдает. 5% мало на что влияют
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Ответ дляAlianna88
І тим не менше 70% ІТ-шників вже за кордоном, і чудово користуються податковими пільгами, так що будь-ласка не позортесь
Откуда у вас такая статистика?
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Ответ дляAlianna88
Оттуда, в лінкедіні і інстаграмі майже всі з ким колись працювала в ІТ-сфері живуть як не в США то в Канаді, дехто в Польщі або на Кіпрі
А с чего вы взяли что у них укр ФОП?
Инстаграм, это конечно же масштабное исследование, ничего не скажешь.
Ответ дляSpicy -02f0
А с чего вы взяли что у них укр ФОП?
Я навіть не знаю що казати таким як ви, які думають що горе в нинішній час це саме 5% податку і неможливість вивезти під спідницею чоловіка. При цьому не розуміючи, що якби всі виїхали то рашка б уже і до Німеччини добралась
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Ответ дляAlianna88
Я про 5% не говорила, а невозможность брони или вывоза специалистов делает украинское ИТ непривлекательным для заказчиков. Странно что вы этого не понимаете
Ответ дляSpicy -02f0
Дивно що ви не розумієте, що війна в країні.
Навряд чи людей інших професій дуже приваблює війна і розруха.
Уявіть собі, працюючі українці мають оплачувати витрати на війну, на лікування захисників, на утримання сиріт.
Але ви чомусь бачите тільки гроші,які можна не заплилити, маніпулюючи війною
Spicy -02f0• 12 июля 2023
Ответ дляAlianna88
Так не будет денег если не будет заказов.
И я ничего про сумму не говорила. Гараздо важнее возможность бронирования.