булоТАЙминуло• 12 июля 2023

У кого айфон глобал версия, на нем работает esim?

Собственно, весь вопрос) хочу 14 айфон на 2 карты: есим и обычная. Но будет ли она работать на глобал версии, а не офф украинской?
Спасибо)
Пік Антна• 12 июля 2023
Киевстар не дает гарантию на работу есимки таких телефонов

Дадосвидания• 12 июля 2023
У мене 13ий з ябка
Працює, навіть не передбачала, що може не працювати 😳
Дадосвидания• 12 июля 2023
Київстар *
Скокмоно - стокнуно• 12 июля 2023
не дуже зрозуміла саме питання = 4 айфон на 2 карты: есим и обычная. Но будет ли она работать на глобал версии, а не офф украинской

але в мене 14 айфон есім стоїть українська, працює, я правда закордоном, але не думаю що це для сімки має значення.
Чи вас цікавить робота фізичної сімки а не есім?
автор булоТАЙминуло • 12 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
У мене 13ий з ябка
Я маю на увазі Глобал версію, а є ще окремо Юа, наче, як офіційні для України. Але вони значно дорожчі. Подумала, що можуть з цим виникнути проблеми, якщо користуватися esimкою. Чи це я собі щось вигадала сама)) тому хотіла почути відгуки реальних юзерів. Тож, дякую!))
автор булоТАЙминуло • 12 июля 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно

Так, цікавить робота есімки. Чи будуть вони в нас працювати і чи тільки на офіційно завезених для України смартфонах чи будь-яких. Дякую за відповідь!
Дадосвидания• 12 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Так
Глобал версія

автор булоТАЙминуло • 12 июля 2023
Ответ дляДадосвидания
Так
Глобал версія
Супер, дякую)