Колишня муза• 12 июля 2023

Meest. Теперь запрещено примерять вещи при получении

Хочу предупредить всех, что у них изменились правила и теперь запрещено примерять полученный товар, не важно кто и откуда прислал. Лично столкнулась с этим, оператор на горлинии подтвердил, что теперь у них так.
Мадам Тю-лю-лю• 12 июля 2023
Є повернення, не бачу проблеми
автор Колишня муза • 12 июля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Є повернення, не бачу проблеми
До чого тут повернення, коли люди замовляють з метою якраз поміряти і ніхто не попереджає, що це не можливо
Сладко-соленая• 12 июля 2023
Їх теж дістало вже, циркові вистави при отриманні, пошкодження, повернення...
Леди_на_драндулете• 12 июля 2023
Хм. Так міст ніби ніколи не давав приміряти, як НП. Можна було побачити. Але не відмовитись
Якщо щось не влаштовувало- оформлювати повернення. Але окремим замовленням
Сладко-соленая• 12 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Поміряти - на базар, в бутік...

Онлайн - купити, а не цирк шапіто влаштовувати
автор Колишня муза • 12 июля 2023
Ну , как всегда, тема превращается в цирк.
А_я_ЛОЖУ!• 12 июля 2023
Ну не всім приємно дивитися як малолітки в ліфчиках бігають шмотки міряють🤦‍♀️ онлайн шопінг це про друге
Мадам Тю-лю-лю• 12 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Вже попередили ))
Леди_на_драндулете• 12 июля 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
До речі, в Польщі заборонено приміряти нижню білізну.
А_я_ЛОЖУ!• 12 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
При мені дівчата бігали міряли джинси в ліфчиках з неадекватною поведінкою ги ги га га, це жах
Приходячи на пошту за замовленням це не те що хочется бачити
Мне без сахара• 12 июля 2023
Автор, це у вас кур´єр був лагідний, що дозволяв. Давним давно немає ніякої примірки
автор Колишня муза • 12 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
Я на відділенні отримувала, завжди міряла
Молчавочка• 12 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
У меня сын на прошлой неделе мистом получал посылки с модиво, всё открывал мерил. И так всегда раньше было, зависело от магазина а не от доставки
СКИБИДЫШь• 12 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Дякувати Місту, що є заборона на подібні примірки.
Шопингмонстр• 12 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А как же тогда бельё покупать? Вчера пол магазина перемерила, пока подобрала 2 лифа. Причём, размер мерила один и тот же....