ГоловнаЯ• 12 июля 2023
Знайшла золотого хрестика ,що з ним зробити ?
Дівчатка ,знайшла золотого хрестика ,лежить в машині,писала оголошення в місцеву групу ,не знайшовся власник.
Але ще питання в іншому ,кума мене налякала ,що не можна було піднімати ,на золоті багато що роблять і підкидають .
Я тут в шоці сиджу і навіть до цих пір про таке не думала .
Я дуже все сприймаю і вже себе накрутила
vasilchenckoswetlana• 12 июля 2023
отнесите просто в церковь,подойдите к бабушке,которая там свечки продает и спросите,она Вам все подскажет
ЯкаКраля• 12 июля 2023
Віддати в церкву. І поменше в руках тримайте, такі речі часто викидають не просто так, а це частина обряду на позбавлення проблем із здоров´ям чи добробутом. Тому будьте обережні з такими знахідками.
Юпитерная• 12 июля 2023
Чужие кресты не следует брать. Буквально. В детстве всех учили -не тронь чужого
Кукарачка• 12 июля 2023
Я так тоже шла, подняла, потом через пару шагов вернулась и бросила его на том же месте.....
Майданщица• 12 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
отнесите в церковь
Зачем? Попу на новый Мерседес добавить?
ГоловнаЯ
• 12 июля 2023
Уже зрозуміло,що не варто було піднімати ,але вже як є.Не буду ж я хрестика викидувати ,як з ним вчинити ?