ГоловнаЯ• 12 июля 2023

Знайшла золотого хрестика ,що з ним зробити ?

Дівчатка ,знайшла золотого хрестика ,лежить в машині,писала оголошення в місцеву групу ,не знайшовся власник.
Але ще питання в іншому ,кума мене налякала ,що не можна було піднімати ,на золоті багато що роблять і підкидають .
Я тут в шоці сиджу і навіть до цих пір про таке не думала .
Я дуже все сприймаю і вже себе накрутила
Кашка-маняшка• 12 июля 2023
Отнесите в ломбард если не найдется хозяин.

Джинци на Флісі• 12 июля 2023
отнесите в церковь
ДелиВерка• 12 июля 2023
До церкви відносять.
Кума має рацію.
vasilchenckoswetlana• 12 июля 2023
отнесите просто в церковь,подойдите к бабушке,которая там свечки продает и спросите,она Вам все подскажет
ЯкаКраля• 12 июля 2023
Віддати в церкву. І поменше в руках тримайте, такі речі часто викидають не просто так, а це частина обряду на позбавлення проблем із здоров´ям чи добробутом. Тому будьте обережні з такими знахідками.
Форточка• 12 июля 2023
Менше дурниць беріть у голову. Здайте в ломбард
Юпитерная• 12 июля 2023
Чужие кресты не следует брать. Буквально. В детстве всех учили -не тронь чужого

Кукарачка• 12 июля 2023
Я так тоже шла, подняла, потом через пару шагов вернулась и бросила его на том же месте.....
Пластилин_Колец• 12 июля 2023
Можете мне подарить, я своего к сожалению потеряла в прошлом году
Біле пальто• 12 июля 2023
Ну поднимать, точно не стоило. Я б вообще выкинула.
Алина-1240• 12 июля 2023
Не тащите в дом,в ломбард отнесите
Майданщица• 12 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
отнесите в церковь
Зачем? Попу на новый Мерседес добавить?
Клептоманка• 12 июля 2023
Нельзя поднимать чужой крест.
автор ГоловнаЯ • 12 июля 2023
Уже зрозуміло,що не варто було піднімати ,але вже як є.Не буду ж я хрестика викидувати ,як з ним вчинити ?