Пуки-куки• вчера в 13:00
Мій обід на схудненні
Може когось теж замотивую!!! Діліться ідеями корисних обідів/ сніданків/ вечерь.
Ждун с Нибиру• вчера в 19:58
Ответ дляПолюю на дрони
Мені не всюди чудиться, а тільки у вашому недоречному коментарі. Він якраз і показує вашу зацикленість. Лікуйтеся.
Сами лечитесь, и не кидайтесь с голодухи на людей за ложку оливкового масла. Это же столько калорий, смотрите не обкакайтесь от страха
Пекельнi Борошна• вчера в 20:55
Ответ дляУсміхайлик
Дозвольте вклинитися у Вашу розмову.
Мені 44, завжди була так сказати в тілі. Моя комфортна вага 75-80 кг.
За корону і війну набрала 35 кг.
Минулого року взялася за голову, і за пів року скинула 20 кг ..і пройшло з того часу ще пів року і вага тупо стоїть, гуляє час від часу туди сюди кілограм.
Харчування і підрахунок калорій продовжую дотримуватися, но результату немає.
Може порадите чому така реакція організму? Як зрушити з місця вагу?
Худла з ваги 110. Вага зупинилася на тій вазі, якій я була до корони. А дуже хочеться дійти до ваги, яка була 12 років тому. Чи це нереально?
За корону і війну набрала 35 кг.
Вам нужно встряхнуть организм, например калорийно поесть хорошо! Почитайте что такое плато и как из него выйти.
Пуки-куки
• вчера в 21:24
Ответ дляТвоя подружайка
А что на ужин едет при такой диете? Вижу только на завтрак два яйца, авокадо… а про ужин не слово. Я не завтракаю а вот основной прием пищи- ужин
Сьогоднішня вечеря. Вчора була риба і овочі. Щось таке і їм, що є. Про сніданок, то хтось інший писав. Але і а мене такі ж сніданки +/-.
Пуки-куки
• вчера в 21:25
Ответ дляКлин_Кляйн
чого жартівниці? мені наприклад 2 яєць, салату та крупи достатньо. Тому або яйця або тунець.
А білок чим набираєте?
Пуки-куки
• вчера в 21:27
Ответ дляЖена сантехника
Схуднути то ви схуднете, але тримати вагу не зможете, бо боїтесь жирів, і навіть не знаєте скільки їх зʼїдаєте, бо уникаєте. Рано чи пізно вас накриє, ви ще прийдете до того, що має бути баланс, підтверджений підрахунком.
Я їх не боюсь, я їх їм якраз достатньо, іноді перебір буває
Полюю на дрони• вчера в 21:30
Ответ дляЖдун с Нибиру
Боже, яке дурне.
Пуки-куки
• вчера в 21:30
Ответ дляЯ таке знаю
Так тунець в маслі🤦♀️
Без, не купую в маслі
Пуки-куки
• вчера в 21:32
Ответ дляЩось не спиться
то навіщо його істи. білок і в курці є
Немає курки, їла, що було
СМСница• вчера в 21:36
Ответ дляПолюю на дрони
Не знаю навіщо ви мені накатали цю портянку. Оливкового масла в день достатньо 1 ложки. У банці тунця у маслі це не 1 ложка, ця банка тягне сама по собі на 500 калорій,це вже не про здоров´я і не про схуднення.
Як банка може потягти на 500калорій, якщо в 100 грамах тунця в олії - 204калорії, а маса консерви - 185
Жена сантехника• вчера в 21:45
Ответ дляПуки-куки
А як ви знаєте, ви ж не рахуєте.
Пуки-куки
• вчера в 21:49
Ответ дляКнопус
Сочетание вкусов для меня слишком суровое
Но ваш пример вдохновляет. Держитесь
Мне 10 кг надо скинуть и уже это тяжело, а у вас 30. Удачи и вдохновения )
Но ваш пример вдохновляет. Держитесь
Дякую, і Вам сили волі і удачі!!!
Пуки-куки
• вчера в 21:49
Ответ дляПолюю на дрони
Тунець без олії.
Кукарачка• вчера в 21:50
Чим тут можна мотивуватись?
Спочатку жерти відрами, а потім одну траву жувати?
Пуки-куки
• вчера в 21:55
Ответ дляЖена сантехника
А як ви знаєте, ви ж не рахуєте.
Не обов´язково щодня,рахувати, достатньо розуміти скільки чого в кожному продукті, скільки продукту вживається.
Пуки-куки
• вчера в 21:57
Ответ дляКукарачка
Чим тут можна мотивуватись?
Ніколи не жерла відрами, 28 років тримала одну вагу +/-, крім періодів вагітностей. А тут від погляду на їжу росте вага.
Клин_Кляйн• вчера в 21:58
Ответ дляПуки-куки
А білок чим набираєте?
у мене прийом їжі це зазвичай салат та м´ясо/риба. Але за один раз багато з´їсти не можу. Доречі, яйця майже не вживаю - не люблю.
Теща дочки• вчера в 22:20
Ответ дляАноним с кешбеком
Были в Болгарии 26 дней. Супер бюджетно, но нам понравилось. Я так отдохнула и отвлеклась от обстрелов, просто класс. 2 недели отдыхала и 2 недели работала удаленно. Со мной ездила подруга моего возраста. Она всегда была худая. Ела реально в 1,5 раза больше меня, и сладкое, и макароны, и добавку все время брала, не плавала столько, и ходила меньше, я вечерами с детьми еще гуляла по берегу долго, и в бадминтон, и в волейбол. Я ограничивала себя и активничала. С огромными усилиями я сбросила 1,5 кг
Скажіть будь ласка ви в готелі були,чи орендували апартаменти і в якому місті відпочивали?
Жена сантехника• вчера в 22:29
Ответ дляПуки-куки
Якби ви розуміли, то не мали б зайвої ваги. Я цим вас не хочу образити. Але так це зазвичай працює. Якщо є розуміння є і стабільний результат, це вже пожиттєва система. Якщо ви тільки почали схуднення та й взагалі потребуєте худнути, то явно розуміння немає.
Полюю на дрони• вчера в 22:53
Ответ дляСМСница
Rio mare в олії 403 калорії, тунця чистого там 100 грамів, банка 160 гр. У автора тунця 150 гр. Той самий тунець у власному соку 100 калорій. Так навіщо ті 300 зверху наїдати?
СМСница• 2 часа назад
Ответ дляПолюю на дрони
Це шось якийсь елітний тунець, шо аж 403, в моєму - 204)
Полюю на дрони• 2 часа назад
Ответ дляСМСница
Це велика банка 160 грам. У автора теж велика банка, судячи з того скільки чистого тунця на тарілці.
Пишу_граммотно!• 2 часа назад
Ответ дляАноним с кешбеком
Проверьте инсулинорезистентность. Худеть с ней - это как подниматься вверх по движущемуся вниз эскалатору
Пуки-куки
• 2 часа назад
Ответ дляПолюю на дрони
Досить фантазувати.