Стильна штучка• 12 июля 2023
Зубр?
Вибачаюсь за фото не хорошої якості. Робила скріни з відео. Але сьогодні вперше побачила так близько, якщо я не помиляюсь зубра. Ще під своїм селом в Дніпропетровській області що мене ще більше здивувало. ) просто ділюся з вами) це ж зубр?
Стильна штучка
• 12 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Виглядає точно,як зубр
Ото він тако собі гуляв ?
Та ми самі здивувалися. Він спочатку був між двома дорогами по трасі. Ми зупинилися щоб він пішов куди потрібно . Він перейшов нам дорогу. Йшов по обочені. Потім зупинилася інша машина, і теж здивована була. Ми стояли поки він погуляв збоку по траві, потім він знов перейшов дорогу. В ту сторону з якої вийшов.
Стильна штучка
• 12 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Почитала статтю,він огороджений,то виходить зубр утік
І я прочитала. Але не можу знайти контакти... Бо він виходить вже 30 км пройшов.
Стильна штучка
• 12 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Может сбежал из питомника? Не знала, что в теплом климате они выживают
Так вже скинули статтю. Але не знайду контакти 🤷♀️
ХвилювАллочка• 12 июля 2023
Так є ж на Поліссі зубри. В невеликій кількості, але популяція досі існує.
Жена аллигатора• 12 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Чудные животные 🤗 но бодачие. Откуда они на воле там?
???? В смислі на волі? На вашу думку тварини мають жити в неволі?
Fashion_besties• 12 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Они в заповедниках огражденных живут.
Защита от браконьеров
Стильна штучка
• 12 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Стосовно зубрів нічого не знаю. Знаю єдине, що їх браконьєри вбивають...
Жена аллигатора• 12 июля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Дніпропетровщина то не полісся
ХвилювАллочка• 12 июля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Дніпропетровщина то не полісся
Мігрували з півночі через кліматичні зміни?
Жена аллигатора• 12 июля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Мальдивирую• 12 июля 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Они стадные животные, этот явно сбежал. Я бы позвонила в МЧС, в лоб никто не даст за звонок.
Баба на горошині• 12 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
По Польщі бігають аж бігом. Так само як і стада величезних лосів.
Копирайторша• 12 июля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Фото не дуже. Але такий здоровий він. ❤
Так. Це зубр.