Банка з медом• 12 июля 2023

Питання до юристів

Яку відповідальність понесе працівник військомату із числа військовослужбовців, якщо він викреслить по особистих мотивах ( на прохання третьої особи, за винагороду ) зі списків осіб, які підлягають мобілізації, чоловіка ( мається на увазі мужчину ). Чоловік здоровий, повністю придатний для виконання військового обов"язку, призивного віку. Дякую.
Стильна штучка• 12 июля 2023
Навіщо це Вам?
руки_Крюги• 12 июля 2023
Троляка матрешкина
Молода і нерозважлива• 12 июля 2023
Яку саме посаду він займає? Бо ’працівник військкомату’ - це широке поняття. Може бути як посадовою особою, так і прибиральником.
автор Банка з медом • 12 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
посадова особа
Госпожа_тамагочи• 12 июля 2023
Это сложно доказать, мега сложно.
автор Банка з медом • 12 июля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Это сложно доказать, мега сложно.
є докази
Госпожа_тамагочи• 12 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
є докази
Тогда спросите у следователя по какой статье он производство внёс в реестре, там и узнаете что грозит
Молода і нерозважлива• 12 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
посадова особа
Подивіться статті 364, 368 Кримінального кодексу. Тут можуть бути ознаки зловживання владою або службовим становищем, службового підроблення, отримання неправомірної вигоди.
Сижу_и_плачу• 12 июля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
поддержу