Ms. Сама прямота• 12 июля 2023

Дівчата, порадьте хороший засіб для волосся, щоб вирівнював волосся

І вигляд був доглянутий. А то завжди після перукарні і після фарбування так гарно, рівно і все подобається тільки до першого миття голови, а далі, що тільки не робила, купа всяких баночок з термо це само собою, з пшикалками різними доглядовими, і всерівно волосся таке пухнасте. Може хтрсь порадить якийсь хороший засіб🙏
Ms. Откровенность• 12 июля 2023
Феном вы укладываете? Браш? Утюжок для волос? Что используете ?
Чаюри• 12 июля 2023
Я уже все перепробувала. Не знаю яке Ваше, на моє тільки браш, зверху утюжок і оця олійка, рівняє гарно
Г@Л@В@ломка• 12 июля 2023
Отличное средство
автор Ms. Сама прямота • 12 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Я щіткою браш вкладаю феном, потім утюжком. Роблю так як перукар, а воно всерівно пухке😭 І олійки різні маю Chi хороші. А з цієї серії Матрікс маю термо пшикалку. Але нічого не виходить. А ще зараз кожного дня дощ, то ще більше хвилясте стає((
Ласковая_львица• 12 июля 2023
зробіть кератин, нащо такі страждання
Стигла полуниця• 12 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
зробіть кератин, нащо такі страждання
Та ну
Волосы от кератина того прилизанные как корова языком лизала
Еще и мыть надо каждый день
Плюс совсем ну совсем не полезно
Чаюри• 12 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
зробіть кератин, нащо такі страждання
От не знаю, у мене після кератину все відвалилося до попи двірця, взагалі вата стала, довелося обрізати потроху і з волосся по талію стало каре.
Жінка з перцем• 12 июля 2023
Tigi Bed Head After Party, це найкраще що в мене було, в мене дуже пухнастий блонд
автор Ms. Сама прямота • 12 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Ого. Я думала про кератин але завди щось сумнівплась. То тепер точно ні. В мене і так каре, потім зовсім нічого не залишиться, краще вже хай буде пухнасте😂
Чаюри• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та ні, може кератин і добре, якщо у Вас не блонд. У мене просто блонд і на нього кератин ніяк.
Сарафанное радио• 12 июля 2023
Я вважаю, що потрібен комплекс догляду і правильний фен/фен-щітка. Мені допомагає саме фен щітка, на мокре волосся термозахист с функцією вирівнювання, обов’язково на кінчики догляд, щоб не спіклися і гарно вкладались. Також чергую регулярно різні маски і десь раз на 2 тижні скраб доя голови.
Стигла полуниця• 12 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Та же история примерно , ну не отвалилось , но мастер сказала , что четко видна грань между новыми волосами и покрытыми кератином
И я брюнетка
Еле дождалась пока отрастет
Стигла полуниця• 12 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
А где покупали ?
автор Ms. Сама прямота • 12 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
От за фен-щітку думала також. Маски роблю. На кінчики також догляд. І ще 1 раз в місяць стрижку роблю, то все норм
автор Ms. Сама прямота • 12 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Пошукала і читаю про нього. Дякую)
Там такі флакончики))
Жінка з перцем• 12 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А где покупали ?
На мейкапе и на нотино можно заказать
Жінка з перцем• 12 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Пошукала і читаю про нього. Дякую)
Там такі флакончики))
Це крем, додає блиск, та розгладжує пух, в мене дуже пухнасте, сухе, наношу кожного ранку, зовсім трошкі, не можу сказати що повністю розгладжую , але краще ніж олійкі це точно. Купила вже другий раз.
Мао_Мяо• 13 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
А можете написати якій у Вас термозахист із функцією вирівнювання? І який догляд на кінчики використовуєте?
Мао_Мяо• 13 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Цей засіб? Бо в них багато всього.
автор Ms. Сама прямота • 13 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Жінка з перцем• 13 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
Цей засіб? Бо в них багато всього.
Так
Мао_Мяо• 13 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Так
Дякую!
Ласковая_львица• 13 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Вам майстер з руками не з того місця попався, я 7 років роблю на блонд 4 довжина, все ідеально.
Ласковая_львица• 13 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Даремно. Я на кератин буквально молюся. Свій стог сіна на голові, вирівняла - поки до роботи влітку доїхала - все дибки назад. Оці всі tigi bed head, термощітки та все інше - до одного місця.
Чаюри• 13 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ну може питання ще у тому, яке саме по собі волосся?
Сарафанное радио• 13 июля 2023
Ответ дляМао_Мяо
на кінчики KayPro Флюїд з кератином для волосся. Термо - Lisap, Флюїд з функцією термозахисту для випрямлення волосся
Ласковая_львица• 13 июля 2023
Ответ дляЧаюри
До будь-якого волосся можна підібрати правильний кератин та температуру. Якшо відвалилося - провина суто майстра. Багато безруких майстрів один і той же препарат роблять на одній тій самій температурі, шо взагалі заборонено. А потім люди скаржаться, шо кератин поганий.
Чаюри• 13 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ага, ну може і всі безрукі майстри, але з моїх знайомих немає тих, хто задоволений кератином.
Ласковая_львица• 13 июля 2023
Ответ дляЧаюри
Що я можу сказать, дуже шкода, шо існують такі майстри.
Мао_Мяо• 13 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Дякую!