Ms. Сама прямота• 12 июля 2023
Дівчата, порадьте хороший засіб для волосся, щоб вирівнював волосся
І вигляд був доглянутий. А то завжди після перукарні і після фарбування так гарно, рівно і все подобається тільки до першого миття голови, а далі, що тільки не робила, купа всяких баночок з термо це само собою, з пшикалками різними доглядовими, і всерівно волосся таке пухнасте. Може хтрсь порадить якийсь хороший засіб🙏