Усім привіт!
А чи створюєте Ви ще хвилювалочки по ночам? Бо давно в цей час не заходила. А зараз бачу - немає теми, а області вже червонюють(((
Элли Иванова• 13 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Жодного разу.ЖОДНОГО,мені кацапи не перебили сон.Оце встала в туалет і читаю.Я спала,сплю і спать буду.І так буде завжди
Тролли - бессмертные, это всем известно.
Ответ дляОлена Oza
Дякую.Чекаємо на поповнення в родині,буде ще одна лялька
Віримо в ЗСУ.Ночами спимо і ще вдень на годинку.Відкрили ще одну свою справу,зараз у розвитку.Прорвемся
Хм
У мене на початку війни із-за вагітності навпаки бєлка була з інстинктом самозбереження - 5 днів ходила ночувать в підвал, хоча особо нічого не було такого) ну хіба що Гостомель і фізичний наступ загрожував, но від фізичного наступу підвал не рятує ж
Ответ дляОлена Oza
Ну ,а коли б ляля підросла і була десь далеко,в епіцентрі подій, ви б теж спали спокійно,поки у дитини над головою ракети збивали?Жили б звичним життям?Всі ж живуть,за вашими словами)
Ответ дляInna_A
Таких шкіл насправді багато. Дуже сподіваюсь на можливість вибрати онлайн. Але ніби в самому Києві не можна
Наша школа работала оффлайн, с сентября было смешанное, ноябрь-декабрь ходили с соеращенными переменами, а второй семестр полностью вся школа одновременно, поэтому изначально было сказано, что часть в подвал, часть в раздевалки спортзала, часть между стенами без окон. Так что вся эта бумажная бюрократия уже, можно сказать, опробована за этот год. Откроют школы аж бегом
ShellyBelly• 13 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Хизуватися тут аж нічим. Жили б Харкові або Запоріжжі, бігом аж не спали б.
Ответ дляMolochay
Це в Києві?
Ответ дляMafina
Я в Харькові живу, сплю добре, на тревоги вночі не реагую, та і не чую іх ) Але на вихідних їдимо в Киів, так мені страшно, гадаю там, якщо тривога, спати не буду.
Я навпаки півроку живу в Києві, в Харкові своя квартира пуста. Роботи в Харкові нема і набагато страшніше. Бо в Києві все збивають, небезпечні уламки, а вони не знищують цілий під´їзд або будинок, достатньо вийти в коридор, коли тривога. А в Харків приїхала, вікно відчинила, і тут як гепне у 2 км с300 на території Електроважмаша. І де гарантія, що та с300 не прилетить в мій будинок неподалік?
kirpichenko• 13 июля 2023
Ответ дляаллюсик
Та смотрю и в Киеве не веселей периодами,то на Соломе расхерячило прилично дом, несколько квартир в хлам,и десятки машин в хлам на стоянке снизу дома,и сегодня вон как расхерячило ту квартиру, здесь коридор не спасет.
Сидим с подростками в коридоре,они а убежише ити нехотят до ругани доходить,а мужу вообще пох,спит себе у окна на кроватке,мои за комфорт мать родную продадут, только когда уже херячить,тогда вылетают в коридор.
Єх короче,кругом страшно,но в Ха, конечно страшнее,смотрю блогеров,то в некоторых районах болееменее норм. Мира нам всем.🙏🙏🙏🙏🙏
kirpichenko• 13 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Бо ви не Київ . І все пояснення . Тому ви і тролі . Хто переживає і живе в війні , то в них думки від ваших відрязняються.
Ага, когда так херячит что аж дом ходором ходит,я не говорю уже о звуках врывов,а люди он спят как убитые, смешно читать.
Под такое как мы слушали єтой ночью,хер поспиш.
Ответ дляkirpichenko
Привет! Вот смешно, а мой муж умудряется спать каждую ночь в тревогу)))) Ну если прям совсем перехват над нашим домом и небо озаряется за окном (такое было в конце декабря и в мае пару раз), то он перебирается в ванную комнату.
Сынок, когда крепко спит, то тоже ничего не слышит. Я его весь май укладывала спать в коридоре на полу ещё до начала тревоги, чтобы ночью не перекладывать. Когда летели ракеты и было шумно - то подкладывалась к нему. А вообще я тоже стараюсь спать. Есть тревога или нет, но я дольше 3 часов ночи не могу держаться. Ведь в 7:30 как правило вставать.
Ответ дляinresta
пиздц шо це так бахкає
Це грім гримить! Добраніч!