Есть уже тема? Котов охота рассмотреть)))
Ответ дляРаната
Останніми ночами, здається, і хвилювалок не було, а котиків покажу-) Ми у бабусі зараз гостюємо, на другому фото квест сходити на горшок при зміні місця проживання, довго звикає, є ще і мамин кіт, забувають вони один одного навіть через 3 місяці
Какие красавцы 🤗 сколько черный весит?
❗️По ШАХЕДАМ 🛸 на Київщину вектор руху залишається з Чернігівської та Черкаської областей. Є достатньо цілей. Тому проходимо в безпечне місце.
Детально про АТАКУ читайте вище в каналі☝🏽
Посилання на наш канал
👉 (натискай)
ㅤ ㅤ ㅤ
Надсилайте новини в анонімний бот ➡️@novosty_kiev_bot
➡️ ПІДПИСАТИСЬ
Посилання на наш канал
👉 (натискай)
ㅤ ㅤ ㅤ
➡️ ПІДПИСАТИСЬ