Дівчата, добрий ранок. Підкажіть, будь ласка, у кого є контакти остеопата Парахіна старшого? Мені порадили або його, або Новохатнього. Може ще когось хорошого і перевіреного порадите
Сонячний день• 13 июля 2023
0505027677, Парахін старший, але номер записаний дуже давно, не знаю чи актуальний.
Мені ще порадили Юрія Макарова. Збираюсь за декілька тижнів до нього.
Ну шо не так?• 13 июля 2023
Ответ дляВодолей_
Ходим з сином до Новохатнього, рекомендую.
Підкажіть, будь ласка, як потрапити і де приймає?