Може ще третю?• 13 июля 2023
чому в кімнатної гортнезії чорніє листя
Можливо хтось стикався з такою проблемою, як рятувати рослину?
Вона в мене місяць , гарне цввітіння, я її не пересаджувала (думаю передсаджу восени після того як відцвіте). Але тиждень як помітила що источки на краях почорніли
Може ще третю?
• 13 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Перелив
я теж про це читала, але справа в тому, що поливаю її тільки коли земля суха і вже самі квітки трохи як привявші стають, тому перелив виключено. Єдине тижня два тому я її 4 дня не пооливала, бо не була вдома, то як вернулася і вона вже завяла, я її тоді поставила в миску з водою - вона так години 4 стояла , але відійшла як нічого і не було. То це мабуть я її замочила й тоді(
Гостра на язик• 13 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Да, долго держали. Ну не страшно, отойдет
Може ще третю?
• 13 июля 2023
Ответ дляГостра на язик
Дякую!