Парасюха• 13 июля 2023

Що з авокадо? Як врятувати

Посадили кісточку, та виросло таке дерево :) але листя почало дуже жовтіти. Як його врятувати? Що з ним ? Може є знавці рослин.
Рву и мечу• 13 июля 2023
Подивіться но наявність чорних таких мошок. Вони яйця відкладають у землю. І їх личинки їдять корені. У мене тільки манго було теж почало чахнути. Потім вже надибала квітофор від шкідників
Регионщица• 13 июля 2023
Нет фото
МатьЧасть• 13 июля 2023
Світла мало, світла багато, води мало, води багато, а ще паразити на листочках. Коротше - вредна рослинка
Цибулька зла• 13 июля 2023
Фото нет.
Я кучу вырастила, вынесла на улицу, кошки завандалили)) уничтожили все. В основном, вырастает палка и два листика))
Рву и мечу• 13 июля 2023
Якось огромна була ще авокадо у сверкусі. Так там вони її не поливали а наливали у піддон воду і така я вам скажу величеньке дерево було
Лінива, не каюсь• 13 июля 2023
Якщо листя жовтіє, то ви його заливаєте.
Пересадіть.
І його можна обрізати, щоб він почав давати нові вітки. Бажано відрізаючи залишати пару листочків, він на це нормально реагує
автор Парасюха • 13 июля 2023
Фото
Та легко!• 13 июля 2023
нащо ви його вирощуєте? почитайте якої висоти виростає це дерево
викиньте і не витрачайте час
рукиЖимолости• 13 июля 2023
Зачем вам эта палка, зачем вы его растите?
автор Парасюха • 13 июля 2023
Ответ длярукиЖимолости
Я питала, як врятувати пожовкле листя, а не оцінку навіщо я його виращую. Але, як дуже цікаво, то дитина посадила, хай там росте ;)
Дело было давно• 13 июля 2023
У мене росте авокадо. В верхньому прошарку насипан вермікуліт. Косточка прорастала в вермікуліт і їм присипала верхній прошарок. Ці листи обріжте. Якщо поражено половина листа, то половину відріжте ножницями. Авокадо стоїть у мене подалі від вікна.