Сиреневенькая• 13 июля 2023

Помогите определить сорта фиалочек

Вдруг кто знает, очень интересно кто у меня поселился)
автор Сиреневенькая • 13 июля 2023
Щас ухожу• 13 июля 2023
Красивая.
Но очень много селекционеров любителей, это может быть что угодно, Сереневый туман от Репиной или Сереневая русалка от Лебедевой. Это я образно, но они все очень похожи, отличаются формой и размером розетки. Или спросить у коллекционеров
Небалувана Галя• 13 июля 2023
Это нереально. Очень много схожих сортов.
автор Сиреневенькая • 13 июля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Красивая.
Спасибо, не знала) у меня есть сортовые мини, а крупные все ноунейм, я их все люблю одинаково, просто думала проще с определением)
Слоник-тоник• 13 июля 2023
Фіалок є дуже багато, і видів і сортів і навіть спорти від сортів.
Якщо ви купили їх безіменними то назвіть якось самі, для себе) бо точну назву вам навіть фіалковод з багаторічним стажем не скаже.
nova_mama• 13 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Згодна.
Зараз вважається, що сортів порядку 50 тисяч.
Вгадати нереально.
Є багато дуже схожих. Таких, як на другому фото, не менше 5 сортів я бачила і один спорт у мене був від трикольорового сорту. Від ЛЕ-Суламифь.
А ще насиченість кольору може залежати від температури і освітлення.
awersi• 13 июля 2023
У мене є схожа та що на другому фото, то фіалка Ізюм
автор Сиреневенькая • 13 июля 2023
Ответ дляawersi
Спасибо!