Подтяжка• 13 июля 2023

Дитина 1,6 почала кашляти вологим кашлем, а коли дихає похрипує

До лікаря завтра лише можливо, це щось серйозне? Температури нема, самопочуття чудове, скаче на голові..
Кошка Мурка• 13 июля 2023
Следите, чтобы не обструкция или ложный круп. Остальное терпит до завтра. Если что, в ванной включаете горячую воду и сидите рядом на стуле с ребенком до приезда неотложки.
Желаю, чтобы не пригодилось.
автор Подтяжка • 13 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Желаю, чтобы не пригодилось.
Та наче нічого не ковтала.. рот чистий..
автор Подтяжка • 13 июля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Желаю, чтобы не пригодилось.
Ість дуже добре.. якби щось ковтнула, то істи б з великим апетитом не могла б…
Правда коли ість, кашляє(
Кошка Мурка• 13 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Это я на случай, если спазм и задыхаться начнет, не дай бог.
Пугачиха• 13 июля 2023
Горло подивіться. В сина так ангіна почалась з кашлю, бо затікав слиз.
автор Подтяжка • 13 июля 2023
Ответ дляПугачиха
Боже… а як лікували?
Пугачиха• 13 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Боже… а як лікували?
Та не накручуйте себе. Може це і не ангіна
Трохи злякана• 13 июля 2023
Давайте багато пити. Вологий кашель то нормально, навіть добре, аби не сухий. Похрипує, бо не вміє викашляти до кінця. Такий кашель, як правило, з носа починається. Тобто там трохи підтікає по задній стінці і є кашель. Думаю, нормально дочекаєтеся прийому завтра.
автор Подтяжка • 13 июля 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ви знаєте, не дочекалась… побігла шукати лікаря і все точно як ви написали!! Ви лікар?
Чувиха• 13 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
До чого тут це? До чого до лобного крупу «нічого не ковтала»? Думайте що пишите
Чувиха• 13 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Боже… а як лікували?
Ангіна лікується, це не щось особливе, про що ніхто не чув. Поскання горла люголем і содою з сілью
Трохи злякана• 13 июля 2023
Ответ дляПодтяжка
Ні, просто маю таких хворобливих дітей з дитинства і у них теж швидко все починалося. Година або доба.