Відірву та викину• 13 июля 2023
ЛОР-допомога
Добрий день) Дівчата- всезнайки, прошу вашої допомоги рекомендаціями (контактами) хорошого ЛОР-хірурга у м.Вінниці або інших містах країни. Потрібно провести операцію по риносептопластиці 19-річній людині. Прошу тільки перевірених лікарів, яким можна довірити проведення оперативного втручання, оскільки проблема викривлення носової перегородки дуже псує якість життя.
Стопясят раз обсуждала• 13 июля 2023
Читала відгуки про київську приватну, цікавить вас такий варіант?
Стопясят раз обсуждала• 13 июля 2023
Ось цей чоловік робив дану процедуру і написав детальний відгук, там раніше в стрічці ще є пости на цю тему.
Кудлата хмаринка• 13 июля 2023
Піду до Кузик Ірини Віталіївни, але восени. Коли жарко, вона не рекомендувала робити таку операцію. Ну і з циклом у жінок треба підлаштовуватися. Приймає в Університетській клініці в Києві.
Відірву та викину
• 14 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Дякую)) Теж перегляну)