Я нє Матрьошка!• 13 июля 2023

Племінник вступив в уні в Польщі, я в шоці....

Я рада за нього але я не розумію як таке можливо.... Племінник пройшов !онлайн! співбесіду в університет у Польщі, де його спросили тільки закони Ньютона і все ... він зарахований... Я коли готувалася до вступу в КПІ, рік сиділа над книжками , він зовсім не готувався, бо працював. Перший семестр безкоштовно, за другий платити еквівалент 500 дол. З жовтня буде вчити польську. В Польщі знаходиться з грудня 2022, працював на фабриці помічником , мову трішки підвчив але в мене питання невже так легко вступити до вишу у Польщі чи це йому повезло?
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Соромно заздрити власному племіннику. Фу такою бути.
Виправлялочка• 13 июля 2023
Вступіть і ви
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Яка заздрість?? Фу на Вас!
ДелайКак_Я• 13 июля 2023
Займитесь своей жизнью.
Пригощаю кашею• 13 июля 2023
Залежить від ВНЗ. В деякі реально тільки докумеети подати треба
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Яка заздрість?? Фу на Вас!
Перечитайте свій опус і зрозумієте.
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Перечитайте свій опус і зрозумієте.
Проходьте далі,
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Проходьте далі,
Лише після вас)
Клевотница• 13 июля 2023
ну вступил и вступил
Зараз все скажу• 13 июля 2023
Закон ньютоне ще ток знати , не так то просто ,
Кнопус• 13 июля 2023
Від чого ви в шоці? Є атестат, є співбесіда, є плата за навчання
Несу пургу• 13 июля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
размахер• 13 июля 2023
Украинцев по упрощенной системе берут сейчас, я так поняла
Анонимушка• 13 июля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Вірно, так і є
Тим паче пішов на платне, там всіх беруть, нічого дивного

На бюджет, стипендію - геть ішні вимоги )
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Лише після вас)
Добре, в мене дочка в наступному році буде вступати і тепер я вже не хочу ніякого навчання закордоном. А за племінника я дуже рада, тому що в нього дуже важке дитинство
Самая СоветЧиваЯ• 13 июля 2023
Муж в прошлом году поступил в Польше вообще без собеседования и требований знать польский, хотя он его знал. Сейчас польские вузы сильно упростили поступление украинцам, ни зно не нужно, ни в большинстве экзамена
Запароленое одеяло• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Щось не помітно, щоб ви за нього раділи, чесно кажучи...
chaechka_• 13 июля 2023
Я в кпі поступала і не сиділа за підручниками і не готувалася рік.Просто навчалася гарно в школі і вступила без проблем на бюджет.Не має в кпі проблем поступити,в групі і на потоці були однокурсники різної інтелектуальної категорії.Особливо ті,хто на платному-поступали всі
муха в кедах• 13 июля 2023
Така велика тьотя,а заздрить дитині.
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Перший семестр безкоштовно, а на другий сказали ще не вирішено. Дівчата, я дійсного за нього рада але я по іншому вступала до КПІ і вважала що так усюди, співбесіди тільки були для відмінників. Табель посередній у нього, тому що працював міг і краще, онлайн останній рік
Виправлялочка• 13 июля 2023
Ответ длямуха в кедах
Така велика тьотя,а заздрить дитині.
Мабуть бабуся більше любить онука)))
Корсет_на_шурупах• 13 июля 2023
В Польщу українцям легко вступати в універи.
А от тут…ці ЗНО, вступні і інше…
Корсет_на_шурупах• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
Ну так бо у нас така система навчання. Вони зовсім інші.
Дверной_Проем• 13 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
ну вы и язва, важке, не важке, а родители ему оплатят учебу, завидуйте
автор Я нє Матрьошка! • 13 июля 2023
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Дякую за відповідь
А що таке?• 13 июля 2023
Просто порадійте за людину без ось цього:’коли я..’ час інший, люди інші.
Кундалина• 13 июля 2023
Так университеты в Польше разные :))
Если это рейтинговые, такого же уровня как Кпи, то там нужны очень высокие знания и результаты
Кундалина• 13 июля 2023
Ответ дляразмахер
И раньше так же было
Все знаю від і до• 13 июля 2023
Там може бути дуже складне навчання.
Знаю що набирали при вступі 3 групи, а випустилася 1.
Там не тримають, так як у нас.
Не вивчив, відрахували і все.
П´яна вишня• 13 июля 2023
Это точно вуз? И там наверное такой недобор, это аналог института культуры