Однозначно• 13 июля 2023

Полтавська область, чи багато нас тут?

Читаю топову тему про "з мене посміялись,коли дізнались, що я роками на порадниці..." Задумалась, чи багато моїх знайомих тут. Нарахувала не багато) Полтавська область, просто цікаво, чи вас тут багато і звідки саме?
Барабасиха• 13 июля 2023
Кременчук на базі))
Кудесница_с_пургеном• 13 июля 2023
Полтава
автор Однозначно • 13 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Кременчук на базі))
Вітання з Горішніх Плавнів)
Карамелька• 13 июля 2023
Я з Полтави, нещодавно спілкувалися у якійся темі і з дівчиною вияснили, що обидві ще й з Огнівки
Карамелька• 13 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Кременчук на базі))
Файне місто
Добра всем!• 13 июля 2023
Лубни, прийом-прийом))
Ирина Россошенцы• 13 июля 2023
Нік у тему. Привіт
Барабасиха• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Вітання з Горішніх Плавнів)
Земляки)
Я давненько живу у Києві, але навідуюся додому часто. усе одно мені Кременчук ближче до серця, ніж Київ.
автор Однозначно • 13 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Полтава то любов. 10 років там жила
Барабасиха• 13 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Файне місто
Дякую:)
Карамелька• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Полтава то любов. 10 років там жила
Колись було гарне місто, а зараз плакати хочеться, просто руїни і жах, недарма на передостанньому місці в рейтингу міст, в яких хочеться жити. Гірше нас тільки Запоріжжя. Дуже шкода за нашу красуню.
автор Однозначно • 13 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Нажаль. Ми переїхали через низький рівень зарплат у нашій сфері.
Карамелька• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Ой, зарплати це теж окрема тема для Полтави, одні з найнижчих в Україні майже в усіх сферах.
Однозначная• 13 июля 2023
Броварки
Дадосвидания• 13 июля 2023
Кременчук
Весёлая морковка• 13 июля 2023
Лубни
Соображалочка• 13 июля 2023
Полтава, Розсошенці
Радуга-дуга• 13 июля 2023
Полтава центр на звʼязку
Ane4ka-9cee• 13 июля 2023
Полтава. Сади1
Домашня Зюзя• 13 июля 2023
Миргород
Идеальная оптимистка• 13 июля 2023
Кременчук. Я на порадниці з 2013 року. Дівчата на роботі присадили. Але вони набагато молодші, дітям та собі товари на кідстафі покупали. Я теж спочатку покупками займалась, а тепер на форумі.
Идеальная оптимистка• 13 июля 2023
Згадала, як перед війною з однією дівчиною з Києва про комуналку сперечались. Поки писали, з´ясували що ми добре знаємо одна одну. Вона багато років тому виїхала з Кременчука, а раніше жили по сусідству.
автор Однозначно • 13 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я пам’ятаю той час, коли ще не було порадниці, а був форум) Дізналась про кідстафф, коли діти ще були маленькі, а зараз старшій вже 16
Малинка• 14 июля 2023
Я родом з Кременчука, але живу у Києві давно вже. Рідне місто ніжно люблю, але вважаю що це було одне з моїх нарних рішень - перебиратися у Київ.
Хоча було дуже страшно)