Однозначно• 13 июля 2023
Полтавська область, чи багато нас тут?
Читаю топову тему про "з мене посміялись,коли дізнались, що я роками на порадниці..." Задумалась, чи багато моїх знайомих тут. Нарахувала не багато) Полтавська область, просто цікаво, чи вас тут багато і звідки саме?
Однозначно
• 13 июля 2023
Ответ дляБарабасиха
Кременчук на базі))
Вітання з Горішніх Плавнів)
Карамелька• 13 июля 2023
Я з Полтави, нещодавно спілкувалися у якійся темі і з дівчиною вияснили, що обидві ще й з Огнівки
Барабасиха• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Вітання з Горішніх Плавнів)
Земляки)
Я давненько живу у Києві, але навідуюся додому часто. усе одно мені Кременчук ближче до серця, ніж Київ.
Однозначно
• 13 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Полтава то любов. 10 років там жила
Карамелька• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Полтава то любов. 10 років там жила
Колись було гарне місто, а зараз плакати хочеться, просто руїни і жах, недарма на передостанньому місці в рейтингу міст, в яких хочеться жити. Гірше нас тільки Запоріжжя. Дуже шкода за нашу красуню.
Однозначно
• 13 июля 2023
Ответ дляКарамелька
Нажаль. Ми переїхали через низький рівень зарплат у нашій сфері.
Карамелька• 13 июля 2023
Ответ дляОднозначно
Ой, зарплати це теж окрема тема для Полтави, одні з найнижчих в Україні майже в усіх сферах.
Идеальная оптимистка• 13 июля 2023
Кременчук. Я на порадниці з 2013 року. Дівчата на роботі присадили. Але вони набагато молодші, дітям та собі товари на кідстафі покупали. Я теж спочатку покупками займалась, а тепер на форумі.
Идеальная оптимистка• 13 июля 2023
Згадала, як перед війною з однією дівчиною з Києва про комуналку сперечались. Поки писали, з´ясували що ми добре знаємо одна одну. Вона багато років тому виїхала з Кременчука, а раніше жили по сусідству.
Однозначно
• 13 июля 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я пам’ятаю той час, коли ще не було порадниці, а був форум) Дізналась про кідстафф, коли діти ще були маленькі, а зараз старшій вже 16
Малинка• 14 июля 2023
Я родом з Кременчука, але живу у Києві давно вже. Рідне місто ніжно люблю, але вважаю що це було одне з моїх нарних рішень - перебиратися у Київ.
Хоча було дуже страшно)