Твердая валюта• 1 час назад
Ах, как же красиво. Знакомо?
Даже добавить нечего 😁
И.О. людини• 1 час назад
Мало того я зараз так розмовляю з керівництвом бо зочу звільнятися, а вони мене чутььв задницю не цілують.
Бурундучиха• 1 час назад
Ще частіше, я говорю з людиною не піднімаючи трубки. Відповідаю на питання ,які точно вона мені задасть)
Мюллерная• 1 час назад
Моя коллега смешно в телефон говорит, выпучв глаза, іди накуй! А потом берет трубку и вежливо говорит: Вітаю! Ви щодо замовлення?))