sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Другое
anonim_82
Неначасі• 13 июля 2023

Батько через 30 років згадав, що в нього є діти, і що він українець

Чи могли б ви зрозуміти таку людину? Який ще 90-х поїхав на заробітки кудись під Cибір. Потім приїхав додому не декілька місяців і повернувся туди знов. Як виявилось, на зовсім. Тупо кинув матір, мене шестирічну і сестру. Проміняв нас на якусь матрьоху із зауралля, у якої двоє дітей від іншого. Інтегрувався в їх сім´ю і те суспільство, як ні в чому не бувало. Заробляв там непогано, і обслговував тих всіх спиногризів, які на його шиї сиділи. А десь там його рідні доньки кінці з кінцями зводять, і думають, що от папа скоро як приїде із заробітків, і ми як заживемо! А потім матері лист прийшов - "свідєтєльство о расторженіі брака".

Розміняв рідню тих матрьох, і ще що дивно, що вона на 9 років старша його. Якась бесформена, стрьомна, повна, і наче шиї, як гіпопотаміха якась, чесне слово і доньки такі. Я аж тоді з подружкою заволала на всю хату коли побачила своїх "сєстрічєк" в вконтакті))) А мати в молодості як Софі Лорен виглядала, от тільки хворіла тоді. Але ж як можна було своїх чорнобрових розміняти на таке от, що було у нього в голові? Чисто навіть у естетичному розумінні.

Ще до війни 2014, його тіпа падчериця мене в вконтакті знайшла і йому сторінку створила. Ну ми формально і рідко спілкуватись, (поздоровлення на дні народження). Своїх дітей та ватруха йому не народила, а падчеркам він не потрібен, якщо їм на своїх дітей пофіг, то кому потрібен 70 річний дід? А після 60 років його якось почало накривати. Постійно за якихось братів, сестер, яких я ніколи в житті не бачила, випитує. Чи на місті завод, на якому він робив? Чи передала я привіт Комарніцькому його однокласнику. Ну і оце все таке, що в нього на ностальгії під рюмочку виникає. А після 24 в нього якась така тяга до українського з´явилася, намагається мені на мові писати.

Він не підтримує путіна і оцей режим. Але в нього в голові до цього була оця ностальгія по совєцькому, і що ми всі славяне, єдіний народ ну і вся оця дічь. А зараз навчився користуватися впн, публікує в фейсбуці якісь українські пісні, підбірки, га Козака Сіромаху підписався)) В нього це якась запайка на своїй родословній почалась, якесь там гетьманське коріння в своєму прізвищі вишукує і мені статті скидує, задовбує щоб я прочитала. Оце сидить від старчеської скуки, десь на кінці географії, як тузік бобік неприкаяний, підбухує і оцим всіми дослідженнями займається. Ностальгує по батьківщині, і прям Шевченківською тугою якоюсь усвідомлює просратість битія своєго. Бо нема більш чим на тих болотах зайнятися. І мені в ватсап шле оці потокі сознанія свого. А мій син, тобто, біологічно, його онук, єдиний, хто продовжить його прізвище, так як я не росписана. І він ще є якісь там наміри має, продати все і повернутися в Україну, дачну ділянку відбудовувати, він там приписаний. Казала про це матері а вона каже, що він летітеме з порога якщо припреться і максимум у собачій будці йому постелять.
Нє, ну він тоже іноді такий простий.. Він що реально думає, що можна отак кинуть сім´ю а потім через 30 років: Альо, здрасті-мардасті, грійте борщ, папа їде?) І ми всі як заживемо!

Ви б змогли зрозуміти і простити таку людину, яка б щиро покаялася?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 289
155 (53.63%) Пізно всрався
119 (41.18%) Ні
15 (5.19%) Так
face_with_tears_of_joy 3 like 7
138 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anonim_164
ШанельКуКу• 13 июля 2023
31
70 лет в Мордоре это ого-го, гляньте на хуйло, в самом расцвете
face_with_tears_of_joy 6


anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
32
Ответ дляЛупаю цю скелю
Автор, ви така класна. Чесно. Я б заблокувала давно, а ви ще і спілкуєтесь. Вирішувати вам звичайно, але є ота проста кнопочка якщо що
Ну мені цікаво було, чому він так вчинив і ми з ним спілкувалися по ватсапу про це, каявся, який дурний був.
anonim_171
Я таке знаю• 13 июля 2023
33
Ответ дляЯ такая наивная
Вы есть 50% мама и 50%папа.
Отвергая одного отвергаете часть себя
А шо ж він своїх дітей рідних отверг))
like 11
anonim_9
На границе• 13 июля 2023
34
Ответ дляЛупаю цю скелю
А вас як мерзко, ви б тільки знали
Як і вас. Бо якщо чужих дітей називати спиногризами і для вас то норма, то вас теж мерзко читати
like 8 dislike 11
anonim_164
ШанельКуКу• 13 июля 2023
35
Посты говорите публикует? Странно, что его не посадили ещё
anonim_178
Юпитерная• 13 июля 2023
36
Ответ дляНеначасі
Ну тут відверта наглість, а мій, так званий батько, прям каючись, хоче повернутися і нам допомагати. Мати його не прийме це 200% А мені його як людину шкода, але як чоловік, який бросив жінку з дітьми, і злякався її хвороби, це я не можу прийняти
Шкода того, хто бросив хвору жінку з 2 дітьми,які могли загинути , а він би навіть не дізнався?
like 5
anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
37
Ответ дляТреба ось так
Нічого не зрозуміло.
Громадянство він змінив?
Так, але аж десь на початку 2000-х

anonim_91
Лупаю цю скелю• 13 июля 2023
38
Ответ дляНа границе
Як і вас. Бо якщо чужих дітей називати спиногризами і для вас то норма, то вас теж мерзко читати
Ті діти забирали в неї батька. Їх на руках носить?
like 10
anonim_113
КрестьянинДиор• 13 июля 2023
39
не переживайте,дальше слов ничего не будет,и кто его сюда пропустит
like 7
anonim_163
Треба ось так• 13 июля 2023
40
Ответ дляНеначасі
Так, але аж десь на початку 2000-х
Яким чином він тоді на дачі прописаний?
like 1
anonim_153
Диви яка я пава!• 13 июля 2023
41
Ответ дляЛаскове телятко
А сейчас в гости родня не зовёт ?
Американская «родня» нет, а с ЗУ да, общается.
anonim_181
Коленная ложечка• 13 июля 2023
42
Вы сидевшая ?
Ибо Ваш поток сознания напоминает тюремный сленг
У пеня мать в рашке живет, не общаюсь почти, она знает что я рашу ненавижу , и я это всегда говорю . Да, к тому же она меня бросила в мой год на бабушку. Ничем никогда не помогала . Ничего не дала . Однако я так о ней никогда не высказывалась .
woman_facepalming 13 like 3 dislike 1
anonim_158
Экспертиза• 13 июля 2023
43
Нахріна вам старий дід котрий х@й на вас все життя клав? Нахіба він з´явився? Згадав про вас? Ну ви за нього можете порадіти і відправте туди де він був все ваше життя в ср@ку! Хай живе як жив без вас і вашої допомоги бо ви його не знаєте і нафіга він вам?! Н@х це он туди!
like 13 heart 1
anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
44
Ответ дляСвета С Приветом
Автор, вам бы задуматься почему в вашем роду второе женское поколение растит детей сами. Может надо что-то менять в себе?
В мене є чоловік, просто ми не реєестрували брак. А у матері була хвороба по гінекології, і батько цього злякався і втік до іншої, не попереджаючи навіть. Але зараз у матері все добре, Слава Богу, і вона живе з чоловіком який її любить цінить
face_with_tears_of_joy 2 like 10
anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
45
Ответ дляШанельКуКу
Посты говорите публикует? Странно, что его не посадили ещё
Ну там не пости, а просто він лайк ставить і у фейсбуці потім показує, що твої друзям подобається
anonim_160
Ласкове телятко• 13 июля 2023
46
Ответ дляДиви яка я пава!
Американская «родня» нет, а с ЗУ да, общается.
Жаль .. что америкосы не общительные у вас ..
anonim_105
Оцененная• 13 июля 2023
47
Я - да, смогла бы простить. Но смотря что вы вкладываете в «простить». Общаться, встречаться смогла бы. Помогать финансово, забрать к себе, досматривать за ним в старости, решать его проблемы - нет. Ну и я думаю, что когда он писал о том, чтоб продать все и вернуться в Украину не подразумевалось вернуться домой к маме/вам. Тем более, на 99,99% это просто мысли, а по факту ничего не продаст и не вернется.
dislike 1 like 1
anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
48
Ответ дляТреба ось так
Яким чином він тоді на дачі прописаний?
Я не знаю як діє закон, тоді він значився точно як приписаний, бо ми навіть через це не могли продати ту ділянку, бо хата не на одну людину оформлена
anonim_32
Репетиторша• 13 июля 2023
49
У меня тоже такой папик. С мамой развелся мне год был. Смутно его помнила до младших классов. Потом пропал. Явился, когда мне уже 30 было))) и тоже простите и любите меня. Бегал то ко мне то к брату в течении пару лет. Все ему было не так. и не так его встретили и оказывается не оценили, не полюбили…. Познакомился с новой бабкой и опять исчез. Притом, что я первая пыталась как-то еще звонить и общаться - реакции ноль. А потом и вовсе пропал! И я простила и приняла, толку? Автор, решать только Вам.
like 8

anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
50
Ответ дляКоленная ложечка
Вы сидевшая ?
Ибо Ваш поток сознания напоминает тюремный сленг
У пеня мать в рашке живет, не общаюсь почти, она знает что я рашу ненавижу , и я это всегда говорю . Да, к тому же она меня бросила в мой год на бабушку. Ничем никогда не помогала . Ничего не дала . Однако я так о ней никогда не высказывалась .
Ні, нє сідєвшая.
like 6
noavatar
piratkas• 13 июля 2023
51
Ответ дляНа границе
Фу, как мерзко вас читать. Не зря он вас бросил и поменял чернобовых на спиногрызров и ватруху
Ватруха? Ты ли шо ли?))😂
face_with_tears_of_joy 13 like 5
anonim_82
автор Неначасі • 13 июля 2023
52
Ответ дляОцененная
Я - да, смогла бы простить. Но смотря что вы вкладываете в «простить». Общаться, встречаться смогла бы. Помогать финансово, забрать к себе, досматривать за ним в старости, решать его проблемы - нет. Ну и я думаю, что когда он писал о том, чтоб продать все и вернуться в Украину не подразумевалось вернуться домой к маме/вам. Тем более, на 99,99% это просто мысли, а по факту ничего не продаст и не вернется.
Ну, як донці мені легше його вибачити, а от матір я розумію, як він їй боляче зробив, їй це дуже похитнуло здоров´я і була алкозалежность
like 1
noavatar
VIKYSIA• 13 июля 2023
53
Я б с ними всеми не общалась , нафиг надо
like 5
anonim_112
Мрію про космос• 13 июля 2023
54
Ви так гарно і цікаво написали. І зовсім без жовчі, зважаючи на те, що вас тато покинув. Ще й спілкуєтесь з тою сімейкою. Ви молодець. Мама його не пробачить, а ви дивіться самі
like 11
noavatar
Муркамурковна• 13 июля 2023
55
автор, реально, я розумію, что вам боляче від того, що вас покинули, від того, що ваша мама страждала і ви виросли без людини, яка б мала бути вашою підтримкою і опорою!
але..ви маєте право його послати і не спілкуватись з ним зовсім, ви маєте на це 100% право і ніхто не має право вас засуджувати
це лише питання вас і його
like 4
anonim_17
КучМала• 13 июля 2023
56
Заблокуйте його і живіть спокійно
like 1
anonim_19
Вареничніца• 13 июля 2023
57
Ответ дляVitalinkaGL
к чему было писать такой опус?
даже если бы он никуда не уезжал-не общалась бы.
от такой семейки как вы сбежала бы точно.
у вас комплекс жертви, стокгольский синдром? чого негідника захищаєте?
like 4
anonim_164
Света С Приветом• 13 июля 2023
58
Ответ дляНеначасі
В мене є чоловік, просто ми не реєестрували брак. А у матері була хвороба по гінекології, і батько цього злякався і втік до іншої, не попереджаючи навіть. Але зараз у матері все добре, Слава Богу, і вона живе з чоловіком який її любить цінить
У вас есть сожитель/любимый, но никак не муж.
woman_facepalming 4 like 1
noavatar
Tammy21• 13 июля 2023
59
Я б не обговорювала зовнішність інших жінок, точно б не підтримувала спілкування, та й взагалі не думала про нього вже давно. Імхо, у вас проблема велика, вам потрібно ці двері зачиняти і як найшвидше. Поки ви в цьому варитися, самі себе обкрадаєте.
noavatar
Tammy21• 13 июля 2023
60
А, ще допишу. На раші проблема не в режимі путіна, там все куди глибше. Знов ж таки імхо.
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff