КапитанльнаЯ• 13 июля 2023
Зникли всі дані про прийоми лікарів з Medcard. У когось було таке?
Київ, Дніпровський район.
Зникло все (у мене і дитини).
Зараз навіть якщо йду до лікаря,то там тільки є те,що я була,а що лікар писав - немає.
У когось була така проблема?
І виходить,що нічого немає ніде. Ні в такій карточці (бумажній), ні в електронній ... Записів немає
Зникло все (у мене і дитини).
У когось була така проблема?
ПоЗиТиВнАя• 13 июля 2023
Просіть все роздруковувати. Я зараз в Італії, тут теж така фігня, тільки інформація для лікарів. Я прошу роздруковувати завжди
КапитанльнаЯ
• 13 июля 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую . Тепер буду так робити.
Але,виходить,що багато що зникло ...
І інформація гінеколога, різних спеціалістів, а найгірше,що все з дитячих прийомів ((
Але,виходить,що багато що зникло ...
Душа компанії• 13 июля 2023
В хелси пропали все по ребёнку за последний год точно, только старые записи. Ни одного направления или приёма... А были, недавно записывала к врачу. Сегодня зашла - пусто.
ПочтальЁнша• 13 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
Те саме. Лікар казала принести інн дитини що б вони внесли, бо дитина,,відвязалася,, від мене. Наче має допомогти, але ще не носили.
КапитанльнаЯ
• 13 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
Значит,проблемы везде ...
Жаль...
КапитанльнаЯ
• 13 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А у Вас? Є Ваші записи?
ПочтальЁнша• 13 июля 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
А у Вас? Є Ваші записи?
Мої є 1 донька є 2 донька зникла, але з лікарського акка видно її історію
Душа компанії• 13 июля 2023
Ответ дляПочтальЁнша
У меня сын привязан, приёмы старые есть. Новые исчезли) как раз кинулась, что надо бы пару врачей для школы пройти и направления были... Пошла записывать и нет ничего с 2021 года.
ПочтальЁнша• 13 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
От тобі й діджиталізація
ПочтальЁнша• 14 июля 2023
Ответ дляДуша компанії
Все сломалось 😁
То ви ще не пробували номер тел змінити.