Гарантую неперелевки• 13 июля 2023

Тест на толерантність до глюкози обов´язковий?

Чи обов´язково всім вагітним проводиться тест на толерантність до глюкози зараз в Україні?
Колгоспниця• 13 июля 2023
Я відмову написала, не було бажання пити той пакет цукру зранку. Глікований гемоглобін здала для заспокоєння і все.

автор Гарантую неперелевки • 13 июля 2023
мені от взагалі пару років назад при вагітності ніхто не сказав про такий тест.
Почула щойно, що всі здають, тому цікаво як так вийшло
dahashutka19• 13 июля 2023
Можете відмову написати
Ряженка• 13 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
10 рокiв тому робила,20 рокiв тому навiть i не чула.
Жена миллионера• 13 июля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Я в 19 сдавала, было обязательно типа
ФрекенБок• 13 июля 2023
15 лет назад не делала, его еще не было в обязательных. А 3 года назад отказалась, у меня был страшный токсикоз, без уколов я не то что есть, даже пить не могла, этот тест я бы не осилила
ЛюбимаЯНЬ• 13 июля 2023
Ні, можна відмовитись. Жалію пройшла його, результат аналізу в нормі, але мені стало так погано від цієї глюкози
ротцвеники• 13 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Я тоже сдавала и мне было плохо(
Только в третью беременность мне другой врач сказал,что если плохо,то напиши отказ
Бубль Гум)• 13 июля 2023
Я знаю, что не обязательный. Когда сама сдавала, то мне сказали, что по желанию, но в поем случае лучше сдать.

Брюлик в стразах• 13 июля 2023
Самі блювотні спогади.
Спитайте лікаря - чи обов´язково саме вам його проходити. Якщо є там на щось підозра - то потерпіть, а якщо ні - відмовляйтеся, бо це гидота
Коко На Страже• 13 июля 2023
Ні, не обов’язковий. Я останнього разу писала відмову, бо попередньої вагітності мені було від нього погано.
Мовчу, але хочу• 13 июля 2023
Боюсь діабету, буду здавати. лікар порадив додати сік лимона, щоб було не так противно)
СережкинаЯ• 13 июля 2023
Я не робила
Ангел-предохранитель• 13 июля 2023
не робила, не розумію для чого він потрібен
Бубль Гум)• 13 июля 2023
В первую беременность делала этот тест в Диле, накалатали мне стакан глюкозы, я ее залпом бахнула. Только когда сдавала во второй раз, находясь на сохранении в роддоме, вместе с соседками по палате, я поняла чем тогда так шокировала сотрудников Дилы)) соседки мои с трудом слили в себя растворчик.
Шалена невинність• 13 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Аналогічно. Мені було так погано, що довелось прямо в лабораторії мене до тями приводити - завели в якусь службову кімнату, поклали мене там на кушетку, бігали навколо мене всі.
Гірчинка• 13 июля 2023
В 17 году было на выбор - глюкозотолерантный бесплатно в жк или в лаборатории платно гликированный гемоглобин. Выбрала второе
Зоркая Зорро• 13 июля 2023
Я написала відмову. На заміну буду здавати індекс НОМА
Мексиканочка• 13 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Краще тоді вже інсулін і глікований гемоглобін здати. Нащо себе гвалтувати.

Анютины ласки• 14 июля 2023
Не обязательный. Лично я сдавала, вообще без проблем. Нос закрыла, залпом выпила и ушла. В чем проблема не понимаю 🤷‍♀️
Марія-98cd• 14 июля 2023
Я в субботу иду сдавать. Моя гинеколог сказала ещё раз прийдется его сдавать после 30-ти недель. Гликованый сдала-норма
Привіт з ботойбіччя• 14 июля 2023
Не обовʼязковий і можна не здавати. Але я би здавала. Бо глікований у вагітність не є суперінформативним, а наслідки гестаційного діабету некомпенсованого дуже і дуже неприємні. Воно таке точно треба?
Арина85• 14 июля 2023
так, обов´язково
це дуже важливий тест
якщо пропусти ГЦД народжена здоровою дитини через різке падіння глюкози може опинитися в комі, воно вам треба?
Арина85• 14 июля 2023
Ответ дляМарія-98cd
глікований гемоглобін не інформативне під час вагітності
Арина85• 14 июля 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
це зовсім різні аналізи, один не заміняє інший аж ніяк
Мовчу, але хочу• 14 июля 2023
Ответ дляМексиканочка
Тому що ці аналізи призначають не дурні люди, і ʼписаніʼ вони чиїмось здоровʼям і життям. Кожен для себе обирає, хтось навіть від скринінга відмовляється, але я не розумію, навіщо ризикувати здоровʼям своїм і дитини, ми живемо не в доісторичному часі.
Зоркая Зорро• 14 июля 2023
Ответ дляАрина85
Я з вами згодна, але мій лікар каже, що на заміну потрібен саме цей аналіз. Хоча я думала, що глікований гемоглобін
З родзинкою• 14 июля 2023
Я здавала. Теж поначитувала що це шось страшне, ждала його з ужасом. Виявилося що це звичайна солодка вода, нічого гидкого нема.
90x60x90• 14 июля 2023
Ответ дляМарія-98cd
Почитайте! Після 28го тижня він не здається, тоді можна нашкодити. Є строки в які його здають. Ваша гінеколог дивна.
Mariya_Sh-fb51• 14 июля 2023
Я теж недавно здавала, щоб уникнути тошноти, просто вичавила у стакан пів лимона. ) Перед цим звісно проконсультуваоась з лікарем чи можна так.
Краще здати, якщо цей аналіз є у протоколі ведення вагітності, нащо ігнорувати?)