Тішуся неперетішуся• 13 июля 2023

Стать дитини

У мене 16 тижнів, і вчора я була на узі і мені сказали що буде хлопчик. А я весь цей час відчувала що в мене дівчинка і зараз в шоці як так, скажіть в когось помилялось узі на такому терміні вагітності? Ще прикріплю фото де видно що то наче хлопчик, а чи може то бути така пуповина? Я дійсно в шоці і мені не віриться що буде синочок
наКоблучках• 13 июля 2023
Яка різниця хто буде? Аби дитина була здорова та щаслива
Ну буде хлопчик і що?
Нехай чоловік наступного разу робить дівчат

Тундиринда• 13 июля 2023
Мне точно сказали пол ребёнка на 13 неделе. На 16 ой тем более узист не ошибётся, если он не слепой.
ИМХОля• 13 июля 2023
Я вас розумію) Теж таке було зі мною. Знаю, що маячня, але вийшла з узд в сльозах. Обожнюю свого сина. Це гормональне щось накочує на мозок і таке сприйняття
Розумна Губка• 13 июля 2023
Юля, ты?
МаксХмара• 13 июля 2023
Поміняйтесь з автором теми
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3368983
автор Тішуся неперетішуся • 13 июля 2023
Ответ длянаКоблучках
Ну буде хлопчик і що?
Це вже друга дитинка, і буде другий синочок
Тільки в першу вагітність я відчувала що буде син, а в цю відчувала що буде дівчинка, в мене ще й токсикоз був кошмар...а перша вагітність пройшла легко без будь-яких вагітних симптомів
Телячі ніжноСті• 13 июля 2023
Мені сказали стать дитини на 13 тижні, на той момент я вже тиждень лежала на збереженні з кровотечею і величезним відшаруванням, лікарі ніяких гарантій не давали. Я також хотіла дівчинку, але на тому узі була просто рада почути, що дитина жива, гірше не стало. Головне, щоб здорова була, а коли народиться і візьмете в руки, то буде всеодно якої статі ваша крихітка.
Попразендовна• 13 июля 2023
Поменяйтесь с соседней темой, у вас гены мозга похожие
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
І що, що буде другий синочок? Чи ви коли вагітніли не знали, що шанс народити дівчинку 50 на 50?
І так, протікання вагітності не залежить від статті дитини - то забубони камʼяного віку...

Пасти Ла• 13 июля 2023
А я не могу забеременеть уже 5 лет... Не обесцениваю ваших переживаний конечно, но подумайте, какая вы счастливая все же. Все познается в сравнении.
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
І я. Та наступного року мені вже 40, тому вже навряд я народжу чи то хлопчика, чи то дівчинку.
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ми планували другу дитину разом зі своїм гінекологом, гінеколог завіряла що має полюьому вийти дівчинка от тому я і не можу поки прийняти той факт що у мене все ж таки буде син
Сюди написала щоб отримати пораду щодо фото з самого узі, і взагалі можливо узі просто помилилось я не знаю
Пасти Ла• 13 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Мне 33, пока еще надеюсь 😔🙏🏻 может и у вас случится чудо, дай бог
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ваш гінеколог бог? Чи ви робили штучне запліднення і вибирали жіночий сперматозоїд? Чи яким таким чином ваш гінеколог міг таку дурницю вам навʼязати?
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
У вас ще є час, все вийде обов´язково. А я вже мабуть буду чекати на онуків від сина:)
Пасти Ла• 13 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Спасибо ❤️🙏🏻 а у меня ещё нет деток 😔 пусть все наши мечты сбудутся 🙏🏻
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Ви обов´язково станете матусею! Я першу дитину чекала 10 років, тільки 4 вагітність мені подарувала довгоочікуваного найкращого синочка (у 30 років).
100pudov• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
У мене за першим сином був страшенний токсикоз, за другим його взагалі не було, я дуже довго не вірила що взагалі вагітна і теж була впевнена що буде дівчинка, хоча на УЗД обидва раза казали що хлопчик, не помилилися...
Гидроусилитель руля• 13 июля 2023
Ну так в чем проблема?) Тоже убеждала мужа, что будет девочка, чувствовала. Муж радовался, очень хотел девочку. И вот имя даже придумали в моём гормональном бреду. Первое узи - мальчик, второе - мальчик. Муж аж расстерялся))) обалденный пацан. Вот год уже, а я боялась, что не играть не смогу, скучно будет

БлинчикБезСметанки• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
ну отдайте гинекологу тогда, пусть больше не ошибается
Аноним НаВсеГда• 13 июля 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Скучно з власною дитиною? Я такого ще не чула...
Меня много• 13 июля 2023
УЗД в мене ні перший, ні другий раз не помилялось, причому з 13 тижнів.
По фотці я нічого не розумію, так і не навчилася ті снімки на малих термінах розшифровувати...
lily300• 13 июля 2023
Я чувствовала, что девочка. На узи сама видела конкретный такой писюн. И Нипт сказал, мальчик будет. Когда я смирилась(первые тоже мальчики) так сказать, то оказалось, что там все-таки девочка…. Так что мое чутье первый раз в жизни меня не подвело 🤣
наКоблучках• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
О боже
Де ви знайшли того гінеколога? В клубі астрології чи на секції таро?
Гидроусилитель руля• 13 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну а представьте всю жизнь мечтать о девочке, куклах, платьях и никогда даже не нянчить никаких мальчиков с машинками, конструкторами и прочим. У каждого свои планы на жизнь. Я и не знала, что они крутые такие на самом деле.
Муууумие• 13 июля 2023
Автор, вспокойтеся і прийміть будь-який розвиток подій. Я теж без ентузіазму сприйняла новину, що в мене буде другий син. Звиклася з цією думкою, аби здорове дитятко народилося
Ольчик1998• 13 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це ви хочете дівчинку, самі собі надумали.
Ольчик1998• 13 июля 2023
Ответ для100pudov
В мене є донька і син, з обома був токсикоз жахливий, а з сином навіть від води мене рвало
Але у нас й думки не було, щоб була донька або син.
100pudov• 13 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Просто на стільки були різні вагітності, я думала що так може бути лише якщо діти різної статі
Zvezdochkina• 13 июля 2023
Разные даты зачатий (безопасный/небезопасный), разные беременности, разные роды. Разные дети
Но все четыре мальчика.