Гарантую неперелевки• 13 июля 2023
Тест на толерантність до глюкози обов´язковий?
Чи обов´язково всім вагітним проводиться тест на толерантність до глюкози зараз в Україні?
Ответ дляЗоркая Зорро
Я з вами згодна, але мій лікар каже, що на заміну потрібен саме цей аналіз. Хоча я думала, що глікований гемоглобін
Тест на толерантності до глюкози не можна замінити ніяким іншим аналізом! Ніяким! Це я вам точно говорю. Вивчала дуже багато статей та інформаційних з цього приводу, бо під час обох вагітностей був Гестаційний діабет, то знаю може й більше деяких акушерів - гінекологів