Свекруня• 13 июля 2023
Невістки, порадьте як бути
Свекруха стала головною проблемою в моєму житті, кожного дня вона мені не дає жити і хочеться елементарно комусь виговоритися. Пробувала з подругою ділитися, але кожного разу відчуваю себе ябідою і стає соромно перед сім’єю чоловіка. Найбільше кортить чоловіку пожалітися , але я розумію, що це ж його мама, він завжди знайде для неї виправдання. Дівчата, жінки, хто вже пройшов цю школу, чи є сенс шукати підтримку в чоловіка чи я ще більше все зіпсую і залишуся поганою в його очах? Чи може якщо я ні слова поганого про свекруху нікому не говоритиму, то впевненіше себе почуватиму, обхитрю її?
Я б такое не носила, но продаю• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Тоді вам дише одна порада-живіть окремо
маринабаранова• 14 июля 2023
Ви живете разом зі свекрухою? Якщо так - то терпіння вам побільше, або шукайте окреме житло!
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Я й не хотіла до неї йти. До останнього жили де хоч аби не збатьками, а батьки завжди просили не будуватись, а йти до них жити. І коли виникли проблеми на зйомній квартирі, то вирішили вже пожити трохи з батьками, щоб зекономити і будівництво швидше закінчити . То я ж і мирюся, в нас конфліктів немає, бо я все тримаю в собі, от і питаю чи не легше було б поділитися з чоловіком, чи тільки гірше зроблю
Немножко пожили и съехали. Всё.
Ужгород• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Дивіться, щоб той дім на маму ще не записали
Додаю напруги• 14 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Точно да. И нервов автор себе сэкономит лет на 10.
Не скажите. Я никогда не жила у свекрови, а проблемы были такие же, как у автора.
Додаю напруги• 14 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я не знаю яка ви самиця і чому вас життя так побило, що ви з 18 років сама за себе.
Але на чужій території молода самиця зуби зламає стару кусати.
А на своїй так, покусає.
То яка відповідь? Правильно! - своя територія.
Якщо нема змоги, то найтупіший сценарій сина проти матері налаштовувати. Чи взагалі конось проти когось і плести ці хитрожопі інтриги з присмаком крові. Всі ці спогади наслідками назавжди лишаться в цій сім‘ї. І отруять її зсередини. Або ні. Якщо в і члени зграї достатньо інтелігентні.
Тут, як бачимо, недостатньо, бо вже є проблема порушення особистого простору.
Значить, варіантів три:
Аристократичний - з’їхати, тримати лице і цьом-цьом. З часом стосунки налагодяться.
Плебейський - битися і агресувати, налаштовувати чоловіка.
Компромісний (а компроміс це, як відомо, завжди найгірший варіант, бо насправді не задовільняє жодну із сторін але допомагає примирити на час) : скласти лапки і прийняти правила дому свекрухи, періодично нагадуючи їй про собисьий простір.
А на своїй так, покусає.
Значить, варіантів три:
А почему вы решили, что в квартире сына (по её мнению) свекровь не будет во все совать свой нос?
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ще раз, наявність житла дає право не поважати кордони? Добре, коли у свекруха будуть матеріальні питання, чи ще якісь і сім´я автора буде допомагати, Автору можна не поважати кордони свекруха, а та має мовчати, я правильно логіку піймала? Жінка в дому у чоловіка мовчки не відсвічується? Щось я такого в реальності не знаю.)))
прочитайте самі що ви написали, хоча б читайте, що відсилаєте, а то довелось два рази читати((
мабуть, що сина у вас не має і свекрухою вам не бути, а якщо є то бажаю вам таку господиню в вашому домі як ви і автор.
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
а ви, коли жили зі своїми батьками, встановлювали свої кордони, бо здається, що кордони тільки для свекрух ((
менше втілюйте в життя прочитане на Советчице і буде мир і лад у сім´ї.
ваша свекруха не знає, що з вами тільки здрастє-досвіданія і не більше...
Дайте вподобайок• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Вона не поважає мої кордони, не сприймає мене і чоловіка як окрему сім’ю , втручається у всі наші справи
Це чоловік має пояснювати, якщо чоловік не бачить вашу сім´ю як окрему одиницю - то чого доїбались до свекрухи? Дойобуйтксь до чоловіка, ви ж за ту мямлю що від мамки відірватись не може в йшли заміж
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
)))ой, я погана молода самиця, оскільки я із 18 років сама за себе відповідаю, то мені начхати хто там грає у ’вожака’, а просто наявність житла, це якраз гра, вожак це людина которая за тебе Відповідає, вона тебе кормить і платье, а коли людина просто надала житло, це не вожак це Власник житла, в природі , молода самиця пркусає стару і вижене із житла, так що про природу не потрібно
цирк! приматы какие-то...
покусают свекруху и выгонят из её же жилья)))
вот почему: не делай добра -не получишь зла.
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
муж должен объяснить спокойно маме, что у вас своя жизнь и попросить ее вести себя прилично, так как ее старость вам встречать вместе, а люди обычно не гадят там где собираются питаться
о старости вместе не факт))
тут мало у кого по одному браку,а у кого один-то тем ещё рано хвастаться.
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
наші предки були розумніші, коли син приводив невістку, старше подружжя переїжджало в менше помешкання, а більше віддавали молодим і не вмішувались у їх справи
переїжджали в хлів мабуть,чи в сарай)))
Сумчатая кошка• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
По нормальному потрібно говорити з чоловіком, а він вже має вирішувати, як пояснити мамі. Але поки ви живите разом, нічого не допоможе.
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Чому побило?))) Але давайте мою персону залишимо, поговоримо про вас, ви погано знаєтесь на природі, в природі все просто слабшого виганяють, молода самиця в соку, явно фізично сильніша старої, так територію і отримають в природі, виганяють слабшого. У людей все по іншому, тут вступають в дію закони, які захищають старих, щоб іх фізично сильніші не викинули із території.
А тепер до ваших сценаріїв, компроміси бувають різні, ви ж розумієте що свої кордони можна відстоювати без кулаків? Ми ж не дикі звірі, маємо мову, мовчати і складати лапки можна в полоні , а в нормальному житті ми маємо змогу спокійно виказувати Свою точку зору, ніякий дах не забирає твою гідність і особисті кордони. Тут питання чому вам так хочеться щоб невістка мовчала і не ввдсвічувалась в кутку, а свекрусі видніше які труси і скільки ій купити, що так? Чому і слова не має про повагу Свекруха до невістки, що із своїми справами якось невістка справится? Не хочу вангувати, син на виданні, і немає куди відсилити, готуєтесь?))))
ну навіщо ви про труси і оці перебільшення?
без згадки про труси думку висловити ніяк?
Дивне створіння• 14 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
О, в нас теж так було.
Перестеляла нам постіль, вазони поливала, білизну брудну на прання вибирала.
Чоловік чітко поставив межі, а коли і це не допомогло, то свою кімнату зачиняли на замок.
А білизну як вибирала? Синочка речі прала, а ваші залишала, як моя?
Апофиозная• 14 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
а шо не так? синочок її назавжди,хоч і жонатий.
його футболку і штани випрати в стіралці не кримінал.
а ваші речі прати-то соб головняк мати.
тут невіістки ревнували навііть , що чоловік їсть мамкіни котлетки))
а ваші речі прати-то соб головняк мати.
Дивне створіння• 14 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
а ваші речі прати-то соб головняк мати.
Я зрозуміла, треба брудне забрати окремо, щоб не заставляти порпатись у чужій брудній білизні, або просто чоловіку сказати, щоб своє у мамкину корзину кидав, як їй так хочеться щось прати.
заварний look• 14 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Мы слышали только одну сторону. Послушать бы свекровь)) Тогда вопрос границ был бы вопросом дискуссии, а так...
Мало того, каждый примерил на себя ситуацию и свои представления, хотя автор никакой конкретики не написала.
Может она просьбу убрать разбросанные прокладки (к примеру) воспринимает как нарушение границ
Заставляличка• 14 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
В ідеальному світі ні. В реальному так і є. Вожак - найсильніший чи найстарший (доки має вплив).
Невістка - молода самиця, її право голосу на чужій території поки що найменше.
Можна теоретизувати на цю тему безкінечно і розбити голову об стіл, доводячи, що це неправильно.
Але це так є у більшості сімей і коли до вас в вашу хату вами вибудувану по міліметру прийде молода конкурентка за увагу вашого сина, і вона не буде вашою копією у всьому, і ви не будете їй авторитетом у всьому. А ще в неї буде своя мама та інші «перші порадниці», то неминуче почнуться конфлікти.
І навіть син не завжди зможе зарадити, не конфліктуючи з одною з сторін. Жінкам варто домовлятися, уступає завжли молодша самиця.
А коли буде на своїй території і автоматично стане старшою - уже не уступає. Ці закони працюють, подобаються вам чи ні. Дуже невеликій кількості людей вдається надовго їх обійти без шкоди для власного психічного здоров‘я))
Знаєте, в мене ще й дітей немає, і свого житла, але от прочитала вас і думаю собі, от якби в мою хату вибудувану по міліметру прийшов будь-хто, за будь-яких обставин, і став хазяйнувати і встановлювати якісь свої правила в побуті, я би серйозно так охреніла. Правда, важко судити без подробиць. Завжди можно зустріти настільки неадекватних людей, що і на голову не налізе.
Заставляличка• 14 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
А так ми просто чешемо язиком, але проблема чужих кордонів у мам, більш поширена, ніж приїхала невістка до свекруха і почала ій розповідати що вона робить не так, ось я не пригадаю щоб особисто я втручалася що собі свекруха купує, куди вона ходить, як відпочиває, хоча я і не подарунок, звичайно, але розповідати що чужа людина повинна купувати чи де відпочивати поки що не додумалась, можливо на старість з´їзду із глузду звичайно
Можливо, поки свекруха була молодша і мала своє активне життя і клопоти, їй теж не було діла до інших людей. А що говорити про час коли свекрусі було 18-20 років. От ви можете уявити щоб 20річна дівчина ходила і нав´язувала всім навкруги поради як мити посуд чи які макарони купувати. В цьому віці люди зайняті виключно собою. Тож думаю, справа саме у віці, і цілком ймовірно що ви теж з´їдете з глузду як прийде час.
Дайте подумать• 14 июля 2023
Ответ дляЗаставляличка
А чому не встановлювати правила?
Якщо ви даєте дозвіл, щоб ваша дитина привела свою пару на вашу територію, то за умовчуванням це передбачає зміни для всіх. Не може бути без змін.
P.S. Я свекруха і теща. Головне правило у спілкуванні: три рази подумай перш ніж сказати. То теж чиєсь дитя, і чи сподобалося б мені, щоб моїй дитині мозок виносили.
Заставляличка• 14 июля 2023
Ответ дляАпофиозная
Знаєте що саме цікаве, тут же на цьому форумі я читала як невістка возмущалася що свекруха без дозволу взяла і попрала її білизну....типу не бачить ніяких меж і кордонів, чіпає чужі речі навіть такі особисті як труси. Уже після ваших слів у мене ноу коментс. Виходить, ніколи не знаєш, на що образиться невістка.
Федорино Горе• 14 июля 2023
чоловік вам не допоможе. Шукайте можливості обмежити з нею спілкування. Усі невістки із нашої з мужом родини не живить із свекрухами - і вони класні, розумні і роботящі. А я живу з свекрухою, то я капарна, нагла і мордяку закрий -ти тут ніхто.
Я Вас не боюся• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Оці деталі і в нашому житті присутні, це Ви мою свекруху описали)
Я так розумію, Ви не перший рік заміжня і Вам не 20 років.
Говоріть свекрусі прямо і конкретно, що так не треба робити.
Чоловіку скажіть, що Вам образливо і неприємно, що мама зробила те і те, що Вам не подобається. Говоріть чоловіку, бо як він дізнається про Ваші проблеми, він же не вміє думки читати.
Ми також на зйомній, збираємо гроші на власне житло. То свекруха видала, що краще б гроші економили, коли дізналась, що я з нашим сином прїзала в Карпати, а їй навіть не сказали. То я зателефонувала і відповіла, що не зобов’язана перед нею відчітуватись, що поїхала на відпочинок за свої гроші, за свою липневу зарплату, навіть у чоловіка не брала, щоб не рахувала наші гроші. То вона зразу тему перевела. А то вирішила мене повчати, начебто ми хоч колись якусь копійку у неї брали.
Зі свекрухами треба намагатися жити в мирі, але зразу ж говорити в лоб і ставити їх на місце, якщо починають лізти в життя.
Иванка Бур• 14 июля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Зачем стирать чужие вещи без ведома дееспособной хозяйки????? Ну не могу понять, что движет такими людьми, кроме самолюбования.
Ходіть до мене я вас пожалію!моя маленька.
Ми з чоловіком 14 років разом ,маємо 4 діток,свекра вже перекинулась через старшого мене доставати,то я їй перцю вліпила ,почула купу образ…
Вона вже хвора і вік піджимає,але я те саме зло що розлучило її з сином.нічого не допомагає,нічого…..таке було що я з чоловіком із нею не спілкувалися по 3 роки,а воно Лізи і все,і в хату йде,капец
Иванка Бур• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
О, капец. Не повезло. Тут только ехать на съем или терпеть. Ну может свекру выговориться и попросить помочь. Тут шанс маленький, но иногда помогает. Будет замороженный конфликт. Если свекровь была бы нормальным тактичным человеком, то изначально не вела бы себя так. И она просто так не изменится, с какой стати: ее все устраивает
Из Кукуева я• 14 июля 2023
В таких вопросах главная причина это мы сами,с возрастом научитесь,если конечно брак сохранится