Свекруня• 13 июля 2023
Невістки, порадьте як бути
Свекруха стала головною проблемою в моєму житті, кожного дня вона мені не дає жити і хочеться елементарно комусь виговоритися. Пробувала з подругою ділитися, але кожного разу відчуваю себе ябідою і стає соромно перед сім’єю чоловіка. Найбільше кортить чоловіку пожалітися , але я розумію, що це ж його мама, він завжди знайде для неї виправдання. Дівчата, жінки, хто вже пройшов цю школу, чи є сенс шукати підтримку в чоловіка чи я ще більше все зіпсую і залишуся поганою в його очах? Чи може якщо я ні слова поганого про свекруху нікому не говоритиму, то впевненіше себе почуватиму, обхитрю її?
Кнопкотиць• 15 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Так они и могут быть лапочками, если с ними не жить
Наша не жила с нами. Но мозг выносила ужасно, так что хотелось просто кричать, хотя она мягко вроде говорила, но как пытка каплей воды на голову) прибегала вечно в гости, как вспомню - вздрогну.
Если что я сбежала через 3 года, там клиника
Добротная• 15 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Дякую всім за відповіді, я зрозуміла, що шукати мудрість варто не на форумі, а вона мабуть приходить з досвідом. Питала поради у невісток, а тут позбиралися незадоволені свекрухи. Я не вдавалася в деталі, щоб вам, люди, було менше читати, а ви почали додумувати їх самі. Але все ж, почитавши ваші поради, щось нове я для себе відкрила і за це дякую.
Автор, только зашла в вашу тему. Я Вам посоветую максимально сохранить хорошие отношения в семье. Потому что вы с ней будете жить не долго. Если свекровь перестилает вам постель, муж же это видит? Если он не считает нужным делать ей замечание и отстаивать ваши личные границы, то жалобами на нее вы сделаете только хуже. Год - полтора это не много. Может попробуйте прямо, но по хорошему с ней лично поговорить? Марья Ивановна, мне не комфортно ,когда вы заходите в нашу комнату и берете наши вещи ,пожалуйста, не делайте так...