Свекруня• 13 июля 2023

Невістки, порадьте як бути

Свекруха стала головною проблемою в моєму житті, кожного дня вона мені не дає жити і хочеться елементарно комусь виговоритися. Пробувала з подругою ділитися, але кожного разу відчуваю себе ябідою і стає соромно перед сім’єю чоловіка. Найбільше кортить чоловіку пожалітися , але я розумію, що це ж його мама, він завжди знайде для неї виправдання. Дівчата, жінки, хто вже пройшов цю школу, чи є сенс шукати підтримку в чоловіка чи я ще більше все зіпсую і залишуся поганою в його очах? Чи може якщо я ні слова поганого про свекруху нікому не говоритиму, то впевненіше себе почуватиму, обхитрю її?
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Проблема в хате. Съехали и всем будет счастье (маме тоже :))
тільки біда, що хочеться за мамин рахунок хату будувати. Але щоб мама у власній хаті була ’прийди, подай - вали, не заважай’

Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Я й не хотіла до неї йти. До останнього жили де хоч аби не збатьками, а батьки завжди просили не будуватись, а йти до них жити. І коли виникли проблеми на зйомній квартирі, то вирішили вже пожити трохи з батьками, щоб зекономити і будівництво швидше закінчити . То я ж і мирюся, в нас конфліктів немає, бо я все тримаю в собі, от і питаю чи не легше було б поділитися з чоловіком, чи тільки гірше зроблю
щось у вас всюди конфлікти... недогода нашій бабі ні на печі, ні на лаві. І підозрюю, що сидите вдома, а будує чоловік
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
наші предки були розумніші, коли син приводив невістку, старше подружжя переїжджало в менше помешкання, а більше віддавали молодим і не вмішувались у їх справи
це де ви таку дурню вичитали? Чи самі придумали?
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
У фантазіях автора допису й кількох псевдо історичних опусах романтичного характеру, мабуть.
ну, може предками вона вважає батьків, яких теперішні дітки виселяють на дачі або в село із зароблених ними тяжкою працею квартир
Я Вас не боюся• 14 июля 2023
Ответ дляПартизанка
А якщо правила та звички трохи дебільні, то що? Моя свекруха мала звичку вуличне взуття у ванній мити, там де ж..пу свою, а помите ставити на килимок прямо там - це нормально? Я сказала, щоб більше так не робила, хоча тоді це було її житло. Чи я маю потім дитину від якоїсь зарази лікувати, тому що в неї з правилами гігієни погано? І взагалі - якщо вже склалося так, що всі разом живуть, то деякі правила можуть просто не працювати. І нормальна, вихована людина це розуміє, а не гне свое, як баран.
Ми миємо взуття в раковині. А де його ще мити? В ідеалі, можна набрати тазик з водою та потім вилити в унітаз, але то занадто багато роботи.
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляУгадайс
Автор, переезжайте к своим родителям и продолжайте строить дом.
Партизанка• 14 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
А раковину мити кожний раз після цього - не робота? Хоча мабуть ви не миєте, судячи з усього.
Я Вас не боюся• 14 июля 2023
Ответ дляПартизанка
Доместосом протерти пару секунд не є великою роботою.
А Ви де взуття миєте?
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Так такие мамы изначально могут лапочками прикидываться. Как и мужья. Вы тут не читали историй, про то как муж был золото, а потом родился ребенок и начался треш?
Фантазії це. а не історії. Було би бажання бачити до дитини ’не лапочку’. А то хапаються за бершого-ліпшого підходящого в надії, що потім перевиховають, а потім тішать себе байками, що ’був как золото’

Дивне створіння• 14 июля 2023
Ответ дляПартизанка
А унитаз не надо мыть?
Партизанка• 14 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
А Ви де взуття миєте?
У ведрі, яке живе в тумбочці в тамбурі. Там і мию.
Точная копия плова• 14 июля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Пояснюю для вас не зрозумілих, це ви в категорії тих недалеких людей, які зі своїм уставом в чужий монастир лізуть. Чи свекруха приходила до вас у гості мити жопу та взуття?
Тому так, ви - це +1 до когорти недалеких та невихованих людей, які всіх навколо вважають нікчемами.
Я Вас не боюся• 14 июля 2023
Ответ дляДивне створіння
А унитаз не надо мыть?
Питання знову те ж саме— де Ви миєте взуття? А чи миєте його, взагалі?

В унітаз виливається брудна вода і нажимаєттся кнопочка спуску води. Все чисте. Чи Ви миєте унітаз після кожного разу, як хтось сходив по великому, тобто кілька разів на день, враховуючи кількість жильців?
Плету корзинки• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Дівчата, я мабуть сильно закрутила питання. Мені не потрібні поради як далі жити, з’їжджати не з’їжджати , ми вже і закордоном півтора року жили, і на зйомній квартирі 3 роки, зараз такі обставини, що треба потерпіти 1-1,5 роки зі свекрухою. Питання моє полягає в тому, чи чоловік має брати участь у відносинах невістка-свекруха, чи то наші жіночі справи?
Лично для меня - никаких ’женских дел’ у меня со свекровью быть не может. Со своей мамой - да ))) А со свекровью все спорные вопросы решает исключительно муж, это его мамы, они родные люди, друг друга поймут
solodinka2007• 14 июля 2023
Я в свій час використала метод , не помню кого ,( згадала НЕВИЛЛ ГОДДАРД) але дуже відомий ,наповнити людину позитивом, це надскладна задача, але , якщо ви справитесь, то ця людина стане для вас найкращим другом, просто казати, що це чудова людина, приємна, чуйна, доброзичлива, це робити постійно, прямо від пару тижнів , до місяців, а ви наповнили її негативом, нічого доброго , навзаєм не чекайте.Радості , щастя, добра і любові, живіть в радості і дякуйте всім навкруги за досвід, який би він не був
Дивне створіння• 14 июля 2023
Ответ дляПартизанка
Проточной водой гораздо лучше отмывается, а не полоскать обувь в грязи.
Саджу все зарання• 14 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Снимаете квартиру. Дом вы можете еще 10 лет строить и в итоге достроится он не с вами.
Если вы живёте у свекров, то что ж, прийдется выслушивать нотации и жить по их правилам. Не нравиться - живить отдельно, на аренду например. Мы никогда не жили вместе, поэтому мне никто ничего не указывает. Когда пыталась свекровь вначале, типа я умнее и знаю как лучше, я сразу дала понять, что слушать ее не буду. Может она и обиделась, я ж не знаю, живём отдельно.
Миссис Буркул• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Має брати участь.
Божий одуванчик• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Вона не поважає мої кордони, не сприймає мене і чоловіка як окрему сім’ю , втручається у всі наші справи
Вам нужно сказать об этом мужу
Именно он должен выстраивать границы вашей семьи со своей мамой
Если он начнет ее оправдывать и защищать, поздравляю, вам достался маменькин сынок
П.с. я мама сына, если что

Божий одуванчик• 14 июля 2023
Ответ дляПартизанка
А вы садите ребенка в раковину??? Ого
nahaka• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Поки живете разом для неї ви - частина її родини, діти, про яких треба піклуватись. Є два варіанти: ви мовчки будете терпіти, другий - заїжджайте кудись
nahaka• 14 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Вы на ее территории живёте и хотите качать права? Рассказываете о каких-то границах )))
Ну, взагалі-то кордони існують і на своїй території, і на чужій. Але ми ж не знаємо, що автор вкладує в це поняття
nahaka• 14 июля 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
добавлю, что если вы не знаете как вести себя с его мамой, проблема и в маме , но больше в вас.
Ну, комент по суті. Але як він допоможе автору? Він навчить її спілкуванню та відстоюванню особистих кордонів?
Не гавкаю- но охраняю• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Обов´язково розказати чоловіку. Він повинен за вас вступитися. Не бійтесь образити,бо вас вже ображають і не поважають. Заодно поглянете на свого чоловіка. В нормі він повинен бути за вас, і приділяти вам 80% своєї уваги бо ви його майбутнє. 20% мамі. Якщо він нічого мамі не скаже і буде лебезити це ж мама,що я проти неї піду-у вас чоловік-СИН. Він вибрав собі таку роль йому так зручно. І вам краще розійтися бо нічо доброго з того не буде. Якщо скаже твердо мамі ,мамо ви чого? То у вас справжній чоловік

Свекруха неправа з самого початку, вона має своє життя от і хай живе, а до дітей носа не пхає бо ви вже самі мабуть батьки
Люблю кетчуп• 14 июля 2023
Ответ дляnahaka
Автор будет знать, если захочет, в каком направлении двигаться, вы думаете в одном комме можно раскрыть эти понятия?)
Щебетушка• 14 июля 2023
Вот странно, смотрю на свою невестку, наши мужья братья, и афигиваю. Она вообще не парится над общением со свекрами. Они уже 10 лет живут с мужем, а мы только 3 с моим мужем. И я с каждым годом всё больше прозреваю от её простоты, отморожености и манере общения. Даже когда строили своё жилье, жили у свекров, так там она строила всех. И при всём при этом свекры к ней относятся очень хорошо, каждый её бзык принимают с понимаем . Родители очень хорошие, как относятся ко мне, понятия не имею, никогда вместе не жили, но к ней очень хорошо
ЕлькиПальки• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Оці деталі і в нашому житті присутні, це Ви мою свекруху описали)
я по молодости психовала на свекруху, а потом подхватила вирус похуизмус))) мелкие разборки оставила для мелких людишек)))
ну пришла после работы, а там постель перестелена и ужин горячий - кайф, а послу ужина посуду муж моет -вообще рай))). я еще и наглости потом набралась, так намекала что хочу на ужин))). там главное посюсюкать типа ’ой как вкусно’ и ’от спасибо, вы нам так помогаете, прям не знаю что бы без вас делали’ и бабульки нудят, бубнят недовольно, а сами расцветают)))
но мы все равно разъехались)))
кстати, дети подросли и лазят не хуже свекрухи везде то по холодильнику, то прокладки забирают самые удобные, то косметику шерстят. ну и ладно.
МатьЧасть• 14 июля 2023
не читпла тему но не поняла ктг вас заставляет с ней общаться? эьто чужая судя по всему невоспитанная женщина
просто не нужно жиьь вместе
все
МатьЧасть• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
ну хотите экономить на аренде - платите своими нервами
МатьЧасть• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
у вас може не бути ніякмх відносин якщо ви не хочете
всі питання тільки через чоловіка, особливо якщо його мати не зовсім адекватна
але судячи зі всього чоловік ваш муму
і і ваш новий будинок будьте готові з мамою заїжджати
доречі, на кого він оформлен й?