Свекруня• 13 июля 2023
Невістки, порадьте як бути
Свекруха стала головною проблемою в моєму житті, кожного дня вона мені не дає жити і хочеться елементарно комусь виговоритися. Пробувала з подругою ділитися, але кожного разу відчуваю себе ябідою і стає соромно перед сім’єю чоловіка. Найбільше кортить чоловіку пожалітися , але я розумію, що це ж його мама, він завжди знайде для неї виправдання. Дівчата, жінки, хто вже пройшов цю школу, чи є сенс шукати підтримку в чоловіка чи я ще більше все зіпсую і залишуся поганою в його очах? Чи може якщо я ні слова поганого про свекруху нікому не говоритиму, то впевненіше себе почуватиму, обхитрю її?
Хвильоватиша• 14 июля 2023
Живіть окремо від свекрухи. В особо тяжкому випадку доведеться ще і окремо від чоловіка
Свекруня
• 14 июля 2023
Ответ дляОйЙой
в чому у вас проблема зі свекрухою?
Вона не поважає мої кордони, не сприймає мене і чоловіка як окрему сім’ю , втручається у всі наші справи
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2023
Непонятно, что именно она делает. Если мужчина не на вашей стороне - это не Ваш мужчина. С ним ничего хорошего не светит.
Пусин Кукин• 14 июля 2023
З чоловіком обговорюємо такі речі. Але ми рідко бачимочь і немає теми для розмов,все ок
ОйЙой• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
скарги чоловіку на неі вам нічим не допоможуть. ви живете окремо?
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Каким образом? Вы у нее живете? Она к вам постоянно приходит?
Тримбулька• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Мне свекровь тоже советы даёт ,но если совет мне не подходит ,а это 99%😏,Я ей говорю это в лицо
Обижается на пару дней,потом новые советы даёт и так 15 лет 🤣
Даха-сваха• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Ви живете разом?
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2023
Ситуацию с мамой должен решить ее сын. Если он самостоятельный и независимый от мамы - мама его семью уважает и в нее не лезет. Если он не самостоятельный, вы всю жизнь будете жить со свекровью, а не с мужем.
Свекруня
• 14 июля 2023
Ответ дляОйЙой
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Ку ка ку ка ку• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Снимаете квартиру. Дом вы можете еще 10 лет строить и в итоге достроится он не с вами.
Ответ дляСвекруня
Якщо ви як подружжя не будете виступати єдиним фронтом, то який зиск у сім´ ї? Коли немає підтримки і кожен сам за себе. Ви і його мама ведете свої інтриги, конкуруючи за увагу чоловіка. А він як глядач в театрі. Це те, що влаштує вашу свекруху.
Кнопкотиць• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Запомните раз и навсегда, если мужчина позволяет своей маме нарушать ваши границы, то проблема не в маме, а в мужчине
Тримбулька• 14 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Учтите ,что живут на территории мамы ..
Кнопкотиць• 14 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Учтите ,что живут на территории мамы ..
И ответственность за это тоже на мужчине
Відповів всім• 14 июля 2023
Ну, в такой ситуации была. Всё решал муж. Его мама - ему ей и объяснять. Правда жили не с ней, но в её жилплощали. Объяснял немного грубо, но помогло. Потом практически не лезла. А вскоре мы смогли купить квартиру и то вообще тупо игнорим любые её слова.
Забрала і не сказала• 14 июля 2023
Ответ дляВідповів всім
У вас класний чоловік
Тримбулька• 14 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Согласна. Мы жили со свекровью в самом начале отношений,пока ремонт делали в своем жилье ,около полугода
Чуть с ума не сошла
Все мужу жаловалась,на что он отвечал ´ представляешь с кем я все детство провел :)´
Но он всегда на моей стороне 💞
Чуть с ума не сошла
Но он всегда на моей стороне 💞
Красный Смех• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
Вы на ее территории живёте и хотите качать права? Рассказываете о каких-то границах )))
Красный Смех• 14 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Проблема в хате. Съехали и всем будет счастье (маме тоже :))
Трактор Віка• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Розмовляйте із чоловіком, в мене подібна свекруха, яка намагатися контролювати Все, але мій чоловік постійно захищає наші кордони, уже років 15 як захищає. Оскільки це мама вашого чоловіка, саме він повинен доносити що поведінка не коректна, і ви окрема сім´я зі своїми правилами.
Красный Смех• 14 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Вы тоже со свекровью живёте, у свекрови?
ОйЙой• 14 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Покищо разом, поки будуємо свій дім
погана новина полягає в тому, що якщо вона така є, а чоловік цьому не протидіє - то окреме проживання проблему не дуже вирішить. так, фізично вона може вас діставати не буде чи буде менше (хоча дивлячись де ви будуєтесь), але телефон ви ж в неі не вібдерете
побольшомусекретику• 14 июля 2023
З’їхати або прикинутись мертвою, у сенсі тупо терпіти як мишка.
Бо! Поки ви в її хаті і чоловік не виставив червоні лінії з якихось причин (а вде і не виставить, це, як правило, перші тижні спільного життя), то вона головна самиця. Отакі реалії.
Люблю кетчуп• 14 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
добавлю, что если вы не знаете как вести себя с его мамой, проблема и в маме , но больше в вас.