Олена Oza• 14 июля 2023

"Я не думаю, що війна може тривати роками", - Байден

вчера в 18:57

"Я не думаю, що війна може тривати роками з двох причин. Номер один: я не думаю, що Росія може підтримувати війну вічно, перш за все з огляду на ресурси та потенціал.

Номер два: я думаю, що складуться обставини, за яких врешті-решт президент Путін вирішить, що це не в інтересах Росії – економічно, політично та в інших – продовжувати цю війну", – заявив Байден.

Водночас він зауважив, що не знає, як закінчиться війна.

"Моя надія і мої сподівання: ви побачите, що Україна досягне суттєвого прогресу у наступі", – сказав Байден, додавши, що з часом це створить можливість врегулювання за переговорами.
автор Олена Oza • 14 июля 2023
вчера в 18:53
путін вже програв, росія не зможе вести війну вічно, у неї не вистачить ресурсів і можливостей, - Байден.
’Україна вступить до НАТО, але не в момент конфлікту, інакше це призвело б до третьої світової війни.
Не вважаю, що війна в Україні триватиме роки’.
Оценили 5 человек

автор Олена Oza • 14 июля 2023
Відповіді з конференції з журналістами.З саміта.
Светлана777• 14 июля 2023
БлаБлаБла заливают нам в уши, а на сосие тем временем новый крейсер построили. А нам вливают санкции,санкции.....
Да хотели бы,давно закончилась бы война.
Ева05• 14 июля 2023
Мой город ночью опять обстреляли как и многие другие города.
От Ваших тем не легче. Задолбали
автор Олена Oza • 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
То такий крейсер як я цнотлива.В 10 разів меньше мацкви,яка вже рік раків кормить,не пройшов жодного іспиту ,ні разу ракета не стрельнула,постійно поломки.почитайте,з говна і палок раша пропаганда.аби картінка.Олна ракета наша чи підводний дрон і крейсер давай до свіданья
автор Олена Oza • 14 июля 2023
Ответ дляЕва05
От Ваших тем не легче. Задолбали
Мій ні.Ми спимо як убиті і так буде.Але ми не поряд з фронтом
автор Олена Oza • 14 июля 2023
Ответ дляЕва05
От Ваших тем не легче. Задолбали
Ну то хай буде тяжче от моих тем.Комусь легше,комусь тяжче.Кожному своє

Светлана777• 14 июля 2023
Авиация до сих пор залетает в черное море,почему?Почему мы не сбиваем их самолеты?Нечем или нельзя? Почему игра в одни ворота?
автор Олена Oza • 14 июля 2023
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 14 июля 2023
Не може тривати роками то як?
Cvetochek...• 14 июля 2023
уберут утю ботоксного в 2024 году. уверена. как раз на выборы, а может и раньше.
много прогнозов и аналитики на этот счет ещё давно было. да и сейчас там раскол общества нехилый, просто не афишируется.
так что война дольше 24 года не продлится.
пусть будет так))))
Светлана777• 14 июля 2023
Ответ дляCvetochek...
пусть будет так))))
Да уже никаким прогнозистам нет веры, абсолютно ВСЕ мимо.
coch100• 14 июля 2023
Шел второй год войны...
Vailly• 14 июля 2023
Ответ дляcoch100
Шел второй год войны...
9й вообще-то
coch100• 14 июля 2023
Ответ дляVailly
9й вообще-то
Ну вообще вы правы, но я имела ввиду полномасштабной.
Vailly• 14 июля 2023
Да не будет война вечной, просто куча нюансов, которые не дают закончить быстро((
Путьке б застрелиться, но оно ж сыкливое, в бункер сразу бежит, но и ещё конец уже решён.
Вон,асада судить будут. Это все прецеденты, по тихоньку, по шажочку, но идёт все к завершению
Love_Love_Love_• 14 июля 2023
Ответ дляCvetochek...
пусть будет так))))
А нашо так це відтягувати?
Takamaka• 14 июля 2023
А ось що сказав президент Чехії про «вікно можливостей» для відвоювання максимуму територій цього року.

https://news.sky.com/story/ukraine-has-window-of-o...
personality• 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Нема чим. Тому і просять ф16. Як тільки зʼявляться літачки- це перемога. Ну або як я писала раніше, як тільки наші випиздують русаків з Енергодара

personality• 14 июля 2023
Ответ дляCvetochek...
пусть будет так))))
Так, ви праві. Кінець війни це літо 24. Треба ще придумати як пережити зиму 23-24
natapril• 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
І ракет валом, і безпілотників.
personality• 14 июля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Не може тривати роками то як?
Читай- ще рік точно.
Светлана777• 14 июля 2023
Ответ дляpersonality
Так не дают нам літачкі,не на часі. Не хотят чтоб война закончилась.....
всем надо• 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Если бы дали то тоже не факт что война бы закончилась.
personality• 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Є таке. Просто дати літачок це одне, а от що з ним робити? Вчора писали що ф16 в укр небі зʼявляться в кінці першого кварталу 24. Ну туди-сюди у лютому. Ось і рахуйте. Вони не хочуть щоб ф16 були в активних бойових діях. А от як захист неба, коли русаків вже вибили- будь ласка
Solnet• 14 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Удалено администрацией...
В Афганістані 10 років воювали
Solnet• 14 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Удалено администрацией...
Нєєє, на 2-3 тижні максимум
Светлана777• 14 июля 2023
Ответ дляpersonality
А чем их убивать,голыми руками?
Відро гвіздків• 14 июля 2023
Удалено администрацией...
Відро гвіздків• 14 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Плюсую неистово