Морская свинка• 14 июля 2023
Штора в еркері. Питання до розуміючих в дизайні
Як повинен йти карниз. І як оформити краї штори?
Карниз на колонах завернути аж до стіни?
Не маю матеріальної можливості звернутись до спеціалістів. А штори потрібні. Сонце будить рано зранку дитину. Хочеться зробити красиво карниз.
Морская свинка
• 14 июля 2023
Ответ длязаварний look
Римские шторы
Але ж для затишку хочеться штори
Маруська Му• 14 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
Але ж для затишку хочеться штори
Ролеты день ночь. А штору, если хотите, то карниз прямой от колонны до колонны. Разделить гарлину на две половинки. И держателями по бокам прикрепить. Когда надо закрыть, просто снять с держателей и зашторить
маска Ілона• 14 июля 2023
Ответ дляМорская свинка
І думаю, як кріпити карниз
Повністю по периметру. Рівною лінією без загинів як ви намалювали. Саму пластикову штуку на якій йорзають штори часто ховають за окантовочкою на липучці. У доньки так, а під низом білі ролети блекаут.
Витворунка• 14 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
А навіщо і ролети ніч і шторы?
Тюль+ ролети день-ніч. Тюль для затишку, як хоче автор, ролети для затемнення в нічний час
маска Ілона• 14 июля 2023
Є і більш тоненькі. Можно і на 2 і на три лінії, тож можно і штори повісити не тільки тюль. Але головне що буде одна лінія оформлена
Сизоока бестія• 14 июля 2023
У вас окно открывающееся не будет цеплять карниз? Не хотите ролеты, римские шторы? И если ребёнок маленький, то удобнее. Мой шторы любил отрывать 😁
Оцененная• 14 июля 2023
Я б взяла потолочний гнучкий карниз і повісила тюль , а на вікно безпосередньо-ролети блекаут
Скоро_вчера• 14 июля 2023
Автор, гляньте роботи в інстаграм Панно студія. У них багато подібних варіантів було.
ГендиреХтор• 14 июля 2023
Гибкий карниз, его можно пустить полукругом, можно от окна к окну прямой линией, бывает широкие и узкие.
И там уже хоть гардинку и шторку, хоть как угодно)