Ганцю в кєдах• 14 июля 2023
Для кого відкривають аеропорт у Львові?
В новинах пишуть , що планується відкриття аеропорту у Львові , вивчається досвід Ізраїлю . Більшість чоловіків на даний момент таки невиїзні. Тоді для кого? Для жінок, детей , багатодітних та депутатів?
Чемна панночка• 14 июля 2023
Есть уже официальная информация или блабла на форуме или в телеграмме?
МЧСница• 14 июля 2023
Кому потрібно буде літати, кому не потрібно не буде, от і все. Я наприклад дуже б хотіла, щоб відновили роботу. Часто потрібно в Європу.
Непогодка• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Во Львове тоже нет сирен по 10 раз в сутки
Я понимаю, но и не раз в полгода как в Израиле. По-этому сравнивать не корректно
Куратор дебошей• 14 июля 2023
Странная тема. Женщины - это половина населения, плюс все пожилые мужчины, плюс мальчики до 18. В каком смысле для кого..
Или вы считаете, что летают исключительно мужчины?
Чемна панночка• 14 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Да кто его откроет? Какая авиакомпания будет рисковать и летать?
Ухахайкина• 14 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Израиль так и живет , с сиренами обстрелами но с работающими аэропортами
Там зовсім інша ситуація. АеропоРти працюють лиш вдень,тоді в них 2 ескадрилії винищувачів Ф35 для супроводження ПС плюс про надіяа, Ізраіль за площею невелика країна, банато факторів. тощо
ЗабежАЛОЧКА• 14 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
то до першого влучання. Хто наважиться літати, побачимо
Не будет никакого попадания, если захотят
Трактор Віка• 14 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Ні, це не офіційна інфо
Якийсь канал розкидає
Аеропорт не відкривають і не відкриють
Якийсь канал розкидає
Аеропорт не відкривають і не відкриють
Бутерброд и я• 14 июля 2023
А що дивного? Для мене спочатку було шоком, що під час війни школи відкрили, ще й з нефункціонуючими укриттями, які існують тільки на папері. а політ, то діло добровільне. Боїтеся, то не літайте.
Чемна панночка• 14 июля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да-да, полстрані разбомбили из-за того, что кто-то у нас хочет
Ухахайкина• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Видимо не проще, раз выбрали все таки Львов
Нічого не вибрали. Це українці вже мають в Криму в морі купатися забули чи що?
Чемна панночка• 14 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Ни одна авиакомпания не будет рисковать своими деньгами
ЗабежАЛОЧКА• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Аналогично.
В ту Варшаву добраться целый квест. Билеты на поезд не достать. На автобусе можно сутками стоять на границе, если народ в этот момент повалит. Скакать их поезда в поезд с пересадками тоже еще то удовольствие.
Бедняжечки, Тото мужикам хорошо, их просто не выпускают из страны 🤦
Околовита• 14 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Извините, конечно, но вы сравнили х... с пальцем...
Ухахайкина• 14 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Міжнародні страховщики і інші організації не дозволять літати. Школи не під міжнар.стандартами школи наші локальні
Шлях до зірок• 14 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Прям так же как у нас, с ежедневными сиренами и ракеты летают? Почему туда все едут, если так опасно?
Околовита• 14 июля 2023
Ответ дляНе заздріть тьоті
Цікаво які авіакомпанії підуть на такі ризики, тим більше з таким сумним досвідом як малайзійський Боїнг
Думаю, что никакие.
Ганцю в кєдах
• 14 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Вы мужчина?
Ні, я жінка. Просто відкривати аеропорт для жінок та дітей принаймні дивно.
Ганцю в кєдах
• 14 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Його ніхто не відкриває. Це просто бла-бла
Ну от і добре, а то чоловіків зачинили, а жінкам аеропорт.
Ганцю в кєдах
• 14 июля 2023
Ответ дляНамакушка
Цікаво, в Ізраїлі чоловіки виїзні?
Непереможна• 14 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
Не говоря уже о том что пилоты эль аль это в основном бывшие боевые летчики
Завжди з рушником• 14 июля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Раз мужиков не выпускают, женщины должны если и ездить куда-то, то максимально не комфортно?
МЧСница• 14 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ви на пункті перетину кордону України коли останній раз були? Там тьма чоловіків.
Чемна панночка• 14 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Да прям, куча мужиков на пособиях в Европе