Ганцю в кєдах• 14 июля 2023

Для кого відкривають аеропорт у Львові?

В новинах пишуть , що планується відкриття аеропорту у Львові , вивчається досвід Ізраїлю . Більшість чоловіків на даний момент таки невиїзні. Тоді для кого? Для жінок, детей , багатодітних та депутатів?
Kidstaff Bot• 14 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
diamond_shop• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
для людей. Но для меня странен выбор - Львов, когда есть Ужгород, куда более безопасный
те саме хотіла сказати, в Ужгороді наче злітна смуга закінчується на теріторії Словаччини, от туди вже точно ніхто стріляти не буде
diamond_shop• 14 июля 2023
Ответ дляМарс атакует
Мне бы хотелось вылет из Львова, а не из Варшавы.
ми літали з Будапешту, це дешевше по квитках завжди було та комфортніше по доїзду до місця (як на мене), але звісно з України було б приємніше вилітати, ніж на перекладних їхати
4мама• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Львов обстреливается почти регулярно, он гораздо ближе к рашке, чем Ужгород. А адаптировать под международный, куда проще, чем защитить Львовский
Я Вас прошу, відстань Львів - Ужгород - якихось 200 км, по прямій по повітрю ще менше. 2 хвилини льоту ракети. Львів зовсім не по тій причині обстрілюється, що ближче.
Star39• 14 июля 2023
Ответ дляДую на вітер
то до першого влучання. Хто наважиться літати, побачимо
Думаю, авиакомпании не согласятся. Им страховые не разрешат. Может только украинские
4мама• 14 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ні, я жінка. Просто відкривати аеропорт для жінок та дітей принаймні дивно.
Тобто до 18 та 60+, інваліди та опікуни інвалідів - не чоловіки?
Star39• 14 июля 2023
Ответ дляdiamond_shop
А как вы из Будапештского аэропорта до Украины добираетесь? Поездом, автобусом? Это же часов 5?
peterman• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Вы тот аэропорт видели?
У нас автовокзал, наверное, больше размером, чем тот аэропорт)))))
И да, правильно выше написали, что Львов обстреливают по иной причине(не хочу писать в эфире, так сказать)
L-i-s-a-92af• 14 июля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Так,це найбільш раціональне рішення.
Але не факт,що Словаччина згодна(
L-i-s-a-92af• 14 июля 2023
Ответ дляStar39
Купила сьогодні квитки на поїзд.
Александр_5• 14 июля 2023
Та Садовий просто пиздун - задушевник. Ніхто нічого не відкриє. Це просто піар
Юлия11123• 14 июля 2023
Ответ дляdiamond_shop
Мне деньги в этом случае не важны. Комфорт в приоритете
avicber• 14 июля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Черновцы опять же
Фернанда• 14 июля 2023
Ответ дляpeterman
Вы тот аэропорт видели?
какая разница, как причина, если здесь ключевое обстреливают.
peterman• 14 июля 2023
Ответ дляФернанда
Так Вам уже написали, что ракете лететь ото Львова до Ужгорода пару минут, и это правда
Найдут причину,чтобы сюда прилетело - прилетит тоже.
Задолбали вот эти вот ’условно безопасные города’
Никто ни в чем не может быть уверен на сегодняшний день(
И,если сюда еще не прилетало(а в Сваляву был прилет), то это еще не говорит о том, что не прилетит в какой-то момент.