Добрая свекровь• 14 июля 2023
один день в Будапешті з дітьми
Будемо транзитом один день в Будапешті з дітьми 14 і 2,5 роки.
Кінець липня, з 17 години до 19 слідуючого дня.
Порадьте,куди піти,де і що подивитися,спробувати страви.
Можливо по-житлу поради( дивлюсь на букінку недалеко від залізничної станції).
Завчасно дякую :)
Поліпривіт всім• 14 июля 2023
Біля залізничного не дуже якось, брудненько і шумно. Зупинялися раз... не сподобалося.
Я б просто по місту погуляли, за день багато не встигнеш же...
Рибацький бастіон, замок Вайдазунянд, може зоопарк. Купальня Лукач.
Ми ходили в МакДак біля залізничного, там красивий інтер´єр і в кафе Нью-Йорк. Це попсово, але як жодного разу не були, то можна.
Добрая свекровь
• 14 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Дякую,тоді буду дивитись житло ближче до центру,щоб ввечері прогулятися
Невгамовна сила• 14 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Возле вокзала ближе к Парламенту - нормальный район. Я бы заказала заранее экскурсию в Парламент, это точно интересно.
Невгамовна сила• 14 июля 2023
Но вы учитывайте, что будет жара, мы в начале июля были и то погода была не для прогулок
Добрая свекровь
• 14 июля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А де її замовляти? Сайт є ?