Marimuha• 14 июля 2023

Допоможіть закрити збір підписів! Залишилось трохи більше 100 голосів

Президента просять накласти вето на скасування воєнних податкових пільг
Нагадаємо, що 5 червня на сайті Президента було зареєстровано петицію з проханням накласти вето на законопроєкт №8401 (він вже прийнятий у другому читанні і очікує на підпис Президента). Автор петиції наголосив, що обставини, які стали причиною прийняття податкових пільг, нині не зникли.

Наразі петиція набрала понад 22 тис. голосів. Якщо вона набере 25 тисяч голосів, Президент повинен буде її розглянути та надати свою відповідь.

https://petition.president.gov.ua/petition/194780
Gipo-po• 14 июля 2023
Я так понимаю дизлайки ставят те, кого жаба задавит, если кому-то будет легче?
И смелости написать это без анонима не хватает?)
Шеллар• 14 июля 2023
+ підтримаю
kabatosa• 14 июля 2023
Я без аноніма за скасування пільг