Їжак в панчохах• 14 июля 2023

Львів куди піти?)

Збираємось з подругою поїхати на два дні, була там 10 років тому, вже мало,що пам"ятаю)
Порадьте куди б цікаво було сходити як побачити так і кафешечки і т п десь сходити ввечері)
Відповів всім• 14 июля 2023
Вдень як гарна погода, вилізти на високий замок, на площадку оглядову

На вечір - центр, вулички в сторону пл Митної - на любий вибагливий смак є де посидіти, залежно від вподобань

Вишиванка• 14 июля 2023
Ответ дляВідповів всім

Хіба Високий замок вже відкрили? Бо був закритий на період війни
Наполеон Бонапарт• 14 июля 2023
Ответ дляВідповів всім

На високий замок не можна.Ви спеціально провокативні поради даєте?
Відповів всім• 14 июля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
сорі, не знала
родом зі Львова але давно за кордоном живу
раніше, як приїзжала, то як ритуал - всі гості ходили на замок
Мушля з Криму• 14 июля 2023
автор, просто в старе місто завітайте
людей звісно купа і не всюди є місця, але пройтись завжди приємно

подивіться в гуглі культові місця - перелік кафе - то топ 10 думаю буде приблизно однаковий всюди
копальня кави, театр пива правда, італійський дворик, мазох, гасова лямпа, оперний театр, домініканський собор і т.д.
Наполеон Бонапарт• 14 июля 2023
З останнього візиту в червні сподобався сніданок в ’ Домі Бачевський’ і ’Дім Єнотів’
Наполеон Бонапарт• 14 июля 2023
З попереднього досвіду
’гастрономічного відпочинку’:
Вежі в ресторані в середині Ратуші( раніше були тільки сніданкові,зараз майже цілий день їх подають) Не так ситно,як в Бачевських на сніданку,але виглядають ефектно і місце класне.
’В Гасовій лампі’ ціни найбюджетніші в центрі,атмосферно,цікаво і класна подача сету настоянок ’ хімічний дослід’
В 5 підземеллі теж сподобалось,візьміть шашлички( але вони якось по-іншому в меню називаються), подають в казанці з вогнем)
Ну і запаяну каву на Площі ринок випийте,якщо ще не пробували.

Наполеон Бонапарт• 14 июля 2023
Ще класні сніданки раніше були в ’ Корки і крихти’.До сніданку можна було взяти комплімент( шампанське+устриця+сік+чай/кава+торт).Не знаю,чи є ще в них така пропозиція.