Заюшка_хозяюшка• 14 июля 2023
Мультиварка
Всім привіт!
Дівчата, похваліть будь ласка свої мультиварки, або може розкажете про недоліки. І що в них готуєте?
Можливо в когось є мультиварка з додатком для дистанційного керування (через вайфай) цікаво було б почитати відгуки.
Колись дуже давно в мене була мультиварка, в основному використовувала для приготування м’яса.
Зараз м’ясо або тушкую на плиті, або в духовці тушкую/запікаю. Але треба таке шоб кинула, воно готується, і саме виключалось. Тобто мультиварка ідеально для цього підходить.
Буду дуже вдячна за відповіді ❤️
Фенте Фря• 14 июля 2023
В мене Тефаль, готую в ній каші, тушкую голубці, варю плов. Супи і борщ не варю, мені не сподобалося, на плиті смачніше виходить.
Пополняю_Карму• 14 июля 2023
Тефаль, готую каші, гороховий суп, холодець, запіканки і бісквіти. Для мене важлива функція скороварки, але здається сучасні моделі і без неї швидко готують.
У меня мультя работающая через блютус , удобней через телефон устанавливать программы, время и получать смс о готовности блюда .
Жалко что еще подготовительные работы для приготовления мультя сама не делает.
Готовлю в ней много чего, но особенно люблю- холодец , плов , рис для суши , мясо тушить , выпечка простая( шарлотка, королевская запеканка), соус .
Зоркая Зорро• 14 июля 2023
Панасонік, вже 12 років. Холодець, м´ясо тушене, шарлотки, овочі на пару
Сама не знаю• 14 июля 2023
Ответ дляЛЮБА
Яка модель?
Маруська Му• 15 июля 2023
У мене якась геть із перших мультя-скороварка. Мені ввд свеерухи дісталася. Тушкую, супи верила, голубці, рибку. Мандрували разом з нею поки донечка була малоб
Прибираю щодня• 15 июля 2023
Tefal Efficient Multicooker. Что обидно, за полчаса в мультиварке выходит вкуснее, чем за пару часов в моем исполнении