бибизяна• 14 июля 2023

Шапка для плавання

Дитині 10 років. Не змогли підібрати шапочку в басейн. Чомусь не пишуть розміри. Лише градація на дитячі, дорослі. Міряли в епіцентрі та в спорт.магазині. Ніяку вона не змогла натягнути, розтягнути. В неї ще й довге волосся. Штук 10 переміряли((
Як ви підібрали?
Дякую.
Добро с Кулаками• 14 июля 2023
В декатлоне купили тканевую шапку с первой попытки. Очень удобные
Вумна, аж страшно• 14 июля 2023
Я купила трикотажную, волосы мокрые правда, но резиновую не могу натягивать, аж голове больно.
Домашня Зюзя• 14 июля 2023
Ни разу не меняли в магазине, но у меня проще, мальчик. Но да, есть плотные очень, у сына была ещё лет в 6 такая, я помагала надевать.
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Тканєву теж міряли, мала, іншого розміру не було.
Декатлона у нас немає.
ДелайКак_Я• 14 июля 2023
Для довгого волосся купила в Атлетіко (чи як він там, колишній Спортмастер) тканеву зі зборками зверху, а потім замовила силіконові 2 шт на Алі та одну тканеву таку саму зі зборками, але дешевше.
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
От ми там і були в спорт.магазині Атлетікс. Але тканєву там не міряли. Міряли те, що консультант давала нам. Блін...знов туди їхати виходить.
Я просто думаю, що для дорослих в принципі універсальний розмір підходить. Більше менш голови однакові. А дитячі....6 років і 10 є різниця. Або 10 і 13...
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
І як вам з атлетікс?
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Я так розумію з дитячими шапками туго просто.
ДелайКак_Я• 14 июля 2023
Ответ длябибизяна
В них поганий вибір в магазинах. Я за такою шапкою їздила в інший, поблизу не було (
Подивіться чи є в Вашому.
https://athletics.kiev.ua/catalogitem/shapochka_dl...
З Алі така сама. Промокає. Але зручна.
ДелайКак_Я• 14 июля 2023
Ответ длябибизяна
І як вам з атлетікс?
Ось ще кольорові. Тільки онлайн (
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Подивіться чи є в Вашому.
З Алі така сама. Промокає. Але зручна.
Є в нашому місті (у нас він один магазин) в темно синьому кольорі розмір пише 57. То мабуть велика буде?
КонФФетОшка• 14 июля 2023
Дочке подобрали такую. Она хорошо уши закрывает. Плюс налезает даже на дульку.
автор бибизяна • 14 июля 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую!