сою не люблю• 14 июля 2023
Їдемо на 5 днів в Буковель автобусом. Що взяти по мінімуму?
Їду я і двоє дітей 7 і 9 років (хлопці).
Що треба і що не треба брати? Може хтось їздив і зберіг свій список? Жити будемо в готелі.
В мене виходить спортивні костюми, шорти, по 2 футболки, плавки, 2 трусіків, бейси, босоніжки взуваємо + крокси з собою, (бо біля басейну ж не будемо в босоніжках ходити).
Аптечка: хлорофіл при діареї, бетадин, мазь після укусів комах, пластирі, крем з спф.
Зубні щітки, зубна паста.
Мамі 1 сукня, 2 купальника, джинси, куртка вітровка, 2 футболки.
Рушники не беру, видають в готелі.
Зубні щітки, зубна паста.
Рушники не беру, видають в готелі.
Червона ікорка• 14 июля 2023
Мы сейчас здесь)
Погода супер, но ночью и утром очень холодно, прямо поздняя осень)
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Мы сейчас здесь)
Дякую, мені треба кудись поїхати, бо дуже багато стресу в житті... фото не відкрилось, але думаю, що там гарно. Ви їхали машиною?
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляparele
Отправьте вещи Новой почтой, и так же обратно)
Дождевики, ветровки, свитерки какие-то.
А це ідея, супер! Дякую! Але список все ж таки треба. Щоб і зайве не катати нп в дві сторони
Червона ікорка• 14 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Нет, мы поездом до Татарова и автобусом сюда)
Фото не грузятся, а жаль))
Очень красиво и комфотно)
Сегодня было +22
Фото не грузятся, а жаль))
Очень красиво и комфотно)
Сегодня было +22
Червона ікорка• 14 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Есть несколько аптек, можно докупить на месте лекарства
Слоник-тоник• 14 июля 2023
Я би додала головний убір мамі, парацетамол чи щось від температури, льодяники від захитування, шкарпетки, сонцезахисні окуляри, із взуття мабуть більш практичні кросівки. Серветки вологі і сухі в дорогу.
Girly_girl• 14 июля 2023
Ну еще маме какая-то косметика же нужна. Плюс что-то для развлечения, книги, детям что-то для время препровождения
Ответ длясою не люблю
Пользуйтесь) Я когда без машины еду куда-то, отправляю баул Новой почтой, сама налегке. Очень удобно)
Карпаты непредсказуемы с погодой, может внезапно дождь начаться.
Крем, шампунь не увидела в списке. Выше написала про дождевики и свитеры. А так вроде все Вы перечислили. Маме заменила бы платье на шорты. И обувь удобную.
brenda2305• 14 июля 2023
Я сейчас а Буковеле. Утром и вечером холодно, погода переменчивая. Часто может начаться дождь. Так что берите к летним и теплые вещи
Спортивные костюмы и ветровка обязательно
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляparele
Шампунь є в номері, а косметичка в мене маленька завжди зі мною, тільки гель для вмивання візьму додатково. Плаття, то мамина пристрасть. Я і так після війни боюсь в них ходити, а раптом обстріл і треба бігти... короче, свої таргани. Одненьке візьму. І шорти добавлю
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Їм басейн, вони займалися з тренером до війни, зараз не ходимо, то для них це буде щастя. Бо просяться в басейн, а я не маю можливості їх туди возити і забирати і самих відпускати боюсь, бо укриття там нема і просто виганяють на вулицю
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую, бейс в мене завжди літом, я не люблю сонце, парацетамол вкину, ніколи не захитувало нікого, то про льодяники не в курсі, запитаю в аптеці, шкарпетки варто взяти, бо пишуть що погода мінлива, окуляри є в усіх, серветки в мене постійно, тому і не написала. А взуття кеди чи кросівки крокс підійдуть?
Girly_girl• 14 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Тогда себе книжку, пока дети развлекаются- вы отдыхаете, читаете , пьете вино у бассейна)
Слоник-тоник• 14 июля 2023
Ответ длясою не люблю
Льодяники можна навіть звичайні м´ятні або якісь кисленькі, вони також допомагають. З приводу взуття дивіться як вам зручніше. Якщо багато ходити, все ж таки кросівки зручніше.
сою не люблю
• 14 июля 2023
Ответ дляelline88
2 трусов на 5 дней? Могут не высыхать , там влажность
Ок, дякую, добавляю, то напевно і шортів по 2 шт взяти
Червона ікорка• 14 июля 2023
Ответ дляparele
Мои вещи так Новая почта потеряла и я была в одних шортах всю неделю)
Купить негде было там
Червона ікорка• 14 июля 2023
Ответ дляelline88
Сушить не обязательно на балконе.
В ванной все сохнет