Дівчина Бобула• 16 июля 2023
Яке місто для життя краще Хмельницький чи Віниця?
Хочемо переїхати,обираємо місто.
Вапщета• 16 июля 2023
В Хмельницком не была, а в Виннице 2 года прожила. Уютный, чистый и спокойный городок. Достаточно всего и для детей и для взрослых, в кафе цены ниже Киева, мне понравилось)))
Но мне он маловат, поэтому переехала.
Сижу_и_плачу• 16 июля 2023
Була тільки у Вінниці. Не сподобалося. Жила там 1 місяць. Саме місто не погане, але я порівнюю з тим де живу ( жила) я.
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Харьков.🥰 Но мы чужих не любим. 👍
Дякую ,але я важаю що кожен може жити де хочн ,тим паче війна
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Вінниця. Хмельницький взагалі й поруч не стоїть.
Дякую,а як у Вінниці з роботож
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Если работать то Хмельницкий.
Если есть на что жить, то Винница.
В Хмельницькому більше роботи
Стигла полуниця• 16 июля 2023
Хмельницкий - серьезно? Скучнее города найти сложно.
Винница конечно лучше, один из топовых городов
Сижу_и_плачу• 16 июля 2023
Що за дитячий садок тикати пальці, якщо моя думка не співпадає з вашою?))) Вам нерви здають, що мені Вінниця не спрдобалась?)))
Уявляєте, буває таке , що у людей різні погляди на все.
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Дякую,просто цікава думка хто там живе чи має знайомих
Галябалована• 16 июля 2023
Ответ дляСтигла полуниця
А мне нравится Хмельницький. Все тут есть как и в больших городах. А цены ниже.
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляГалябалована
А як з роботою,чи є куди сходити
Пацака-задирака• 16 июля 2023
Жила і там, і там.Обидва міста нормальних.В Хмельницькому ціни дешевші на житло
Пацака-задирака• 16 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А як з роботою,чи є куди сходити
Робота є,сходити теж є куди
Трейдер кріпти• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Харьков.🥰 Но мы чужих не любим. 👍
Обнимаю!! ну хоть бывших студентов примите в гости?? сами мы из Днепра, но Харьков и мой универ Каразина...с любовью в сердце на века.
Аноним Советчик• 16 июля 2023
Хмельницький -- чудове місто для життя. На мою скромну думку, в плані перспектив пошуку роботи нічим не відрізняється від Вінниці.
Галябалована• 16 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
А як з роботою,чи є куди сходити
Не знаю як з роботою. Чесно. А сходити є куди. Парки піцерії ресторани театр філармонія кінотеатри...
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Мене цікавить яке місто краще для життя.робота,цікаві місця
Аноним Советчик• 16 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Кращим для життя конкретно для вас буде те, яке вам більше сподобається. А суттєвих відмінностей між Хмельницьким і Вінницею нема, вам уже ж пояснили. Хіба що в Хмельницькому трошки дешевша нерухомість.
Апрель Ивановна• 16 июля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Мені також в порівнянні з Харковом не сподобалося. Але інший варіант - Хмельницький, ото точно ні
Апрель Ивановна• 16 июля 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Дякую,а як у Вінниці з роботож
Як в усій Україні, погано
Сумчатая кошка• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Харьков.🥰 Но мы чужих не любим. 👍
А харків´яни розїхалися по всій Україні,по світах,але чужих не люблять .як мило
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Тоді як обирати сід двома то Вінниця краще
Дівчина Бобула
• 16 июля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Я в шоці ,чужих вони не люблять.Я наприклад в кожому куточку України у себе вдома
Сумчатая кошка• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Видео снять? Сколько в Харькове людей, сколько вернулось?
І?це привід чужих не любити?
Бочка порохУ• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Название города так действует?