Elena1823• 14 июля 2023

Сон на спині (вагітність)

Добрий вечір!
Дівчата, як ви спали під час вагітності?
Я не можу довго лежати на правому або лівому боці (в консультації заборонили на спині і сказали спати переважно на лівому), а я звикла все життя до сну на спині((( я розумію, що це дитина і треба потерпіти останній триместр, але просинаюсь я вночі або вранці саме на спині …
Через це переживаю, це дуже критично?
Мимо_шла• 14 июля 2023
В подушка для беременных есть?
Мне очень помогала
Kristinka2106• 14 июля 2023
Спала на боку с подушкой между ног
Yammystar• 14 июля 2023
До пологів спала на спині. Засинала правильно на боках, а прокидалась на спині. Але мені наче ніде не давило, дискомфорту не було.
автор Elena1823 • 14 июля 2023
Ответ дляМимо_шла
В подушка для беременных есть?
Мне очень помогала
Є, але всеодно затікає спина (в мене ще й грижа)
Numerologist• 14 июля 2023
Купила сразу подушку для беременных. Это очень крутая штука!!! Даже муж на нее ноги закидывал. Вообще со сном не было проблем
inresta• 14 июля 2023
я обнимала большую подушку,
а потом привыкла и так годами, а то постоянно падаю
inresta• 14 июля 2023
на спине вредно
я как-то потеряла сознание
Valentina0701• 14 июля 2023
А почему нельзя на спине, почему вредно?
птицаворона• 14 июля 2023
Моя лікарка мені дозволяла спати на спині, бо у мене все було ок з кровотоком в районі тазу. Але якщо вам заборонили - певно, є протипоказання.
Allize_di• 14 июля 2023
Ответ дляValentina0701
Вредно ребенку,он своим весом пережимает какой-то там сосуд. Мне на доплере это врач подтвердил
lily300• 15 июля 2023
Спала так как хотелось. Мне на спине было удобно
Nadine23• 15 июля 2023
Ви можете спати так,як вам зручно. Якщо лежачи на спині вас нічого не турбує,то спить собі на здоров´я!
Na kablukah• 15 июля 2023
Если у Вас нет синдрома полой вены,то спите на здоровье
Hanna-Hanna• 15 июля 2023
Якщо вам саме лікар рекомендував не спати на спині, то я би спробувала ще подушку для вагітних в формі підкови або намостити ковдр собі паралельно тілу з обох боків, щоб можна було на той валик трохи спертися, коли на боці лежиш.

У мене на останніх місяцях був величезний живіт і спати на боці було легко і без подушки, бо той живіт сам собі підпоркою слугував. В от від того, що не можна на животі, було сумно дуже. Після пологів це такий кайф був на живіт перегорнутися)