Марафетчица• 15 июля 2023
Мені аж плакати хочеться. Це справді сумно.
Я мрію мати гарний круглий стіл, гарно його прикрасити, мати гарну скатертину і щоб на Різдво 🎄 так все було гарно. А чого сумно? Бо немає навіть кого покликати до того столу. І це боляче. Коли я кажу нема, то справді нема.
Бутербродница• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
у меня не одной подруги нет.
Я бы к вам приехала, но я уже старая ((
О! Скільки вам років?
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляCreation87
Ось і компанія збирається👍
🤣🤣🤣у вас якраз тематично ялинка на аватарці
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
та прям ! мы тут все девочки.
спасибо на добром слове
пойду сьем мороженку от стресса ....
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ото сказанули про стару…
Дурня така))
Ви ще молода)
Дурня така))
Ви ще молода)
Creation87• 15 июля 2023
Так, я дуже готувалася перед тим як почати писати коментарі заздалегідь підготувала аватарку😁🥳
Бутербродница• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ви чого на себе так кажете? Ви молода жінка 🧖🏻♀️
Разгуляшка• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
мне тоже 45
как думаете, можно в таком возрасте найти подруг с нуля?)
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляCreation87
😂🤣🤣ви дуже уважна і чуйна людина))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 июля 2023
И мне не кого пригласить, вообще не кого...
Братьев, сестер- нет, двоюродные давно не живут в стране, бабушки, дедушки умерли давно, а родители умерли недавно
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Єдина Країна• 15 июля 2023
А мені новина сподобалась, прийняли Різдво 25 грудня тепер, як раніше було, до нквдистів. І логічно людям пост тримати до нового року.
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Мені трішки важко, бо звиклось до 7 числа.. але так, воно більш логічно.
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Ото сказанули про стару…
Дурня така))
Ви ще молода)
Дурня така))
Ви ще молода)
Єдина Країна• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Дітям подарунки до нг як і в більшості країн Європи.
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Пффф) тоді пишіть поки нема)
Що ви маєте на увазі?
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
похоже вашего круглого стола будет мало. придется у соседей просить. вы посмотрите сколько уже желающих тут собралось.
А я б тільки рада була.. ще й в такий красивий час як Різдво)))
Гл. Амурная• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Що ви маєте на увазі?
Маю на увазі, що 26 це ще тільки початок всього) так бабусі і дідусі вже не повернуться, але родина, діти, друзі, все ще попереду
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
мне тоже 45
ну как сказать, некоторые приятельницы появляются периодически, но верную подругу найти не удается ((( у всех семьи, заботы, дела (( у всех нет времени ((
Марафетчица
• 15 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
❤️
Гл. Амурная• 15 июля 2023
Ответ дляNatal_ka91
Збирайте компанію з порадниці, впевнена, буде душевно і весело
Ні, цих жіночок не можна в хату пускати
Марафетчица
• 15 июля 2023
вірите я вже думала собі створити якийсь блог, аби мати хоч невелику кількість людей, вечорами з ними балакати після роботи.. а може я не одна така?
А мені тут кажуть накурена я( самотність страшна справа
Ms. Похвала• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Коли в мене був кіт, я не була самотня ніколи!