Марафетчица• 15 июля 2023

Мені аж плакати хочеться. Це справді сумно.

Я мрію мати гарний круглий стіл, гарно його прикрасити, мати гарну скатертину і щоб на Різдво 🎄 так все було гарно. А чого сумно? Бо немає навіть кого покликати до того столу. І це боляче. Коли я кажу нема, то справді нема.
Natal_ka91• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
вірите я вже думала собі створити якийсь блог, аби мати хоч невелику кількість людей, вечорами з ними балакати після роботи.. а може я не одна така?
А мені тут кажуть накурена я( самотність страшна справа
Та не ображайтесь на них, тут в кожній темі такі відповіді))

Гл. Амурная• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Створіть) блогінг це прибутково) якщо не боїтесь знімати розмовні відео, то тим більше
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Кличте себе Ви ж в себе є?
але я себе відчуваю страшенно самотньо
я так сумую за минулим часом у мене були багато хто а тепер нема
найбільше за бабусею яка всіх тримала до купи і тими застіллями
.нічого тепер нема. Всі за кордоном
А бабусі не стало.. досі не вірю і сумую
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляГл. Амурная
я дуже люблю багато говорити.. розказувати показувати , пожартувати))
Ждун с Нибиру• 15 июля 2023
Так у вас есть цель на полгода найти друзей близких по духу
Ms. Похвала• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
але я себе відчуваю страшенно самотньо
.нічого тепер нема. Всі за кордоном
Я Вас розумію. Але вони живі!! Свого часу я просто почала приділяти увагу собі. Дуже! І якось все з´явилось. Але не кидатись у перші ж відносини чи дружбку, щоб аби було. Я від того постраждала. Треба себе дуже поважати!
успокойте_Меня• 15 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
І мені 45. Я теж хочу у Львів🫣
Мне 44, автор, тоже мечтаю тряхнуть стариной, у меня и гирлянды есть)
Сусідка знизу• 15 июля 2023
Дівчата, я така що і приїду. Зустрічаємось?
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
Супер)) я он в інстаграмі відео побачила що один хлопець з Європи йому стало сумно і він взагалі зараз в липні одягнув ялинку і прикрасив все як до нового року 😂головне мені не накуритись так)))

автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Клас)) а ви звідки?)
Альфред Шнитке• 15 июля 2023
Когда я хочу плакать - я плачу🤷
Алина-1240• 15 июля 2023
Рождество летом?))))
Сусідка знизу• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Клас)) а ви звідки?)
Житомир
успокойте_Меня• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
А якщо серйозно, Вам можна виїхати будь-куди, поки зараз є програми. Ви зможете і навчатися спокійно, і мову вивчати, і потім працювати. Я була на курсах з однією дівчинкою, їй 22-23 роки, вона приїхала одна, на курсах познайомилися, вонв і досі там, продовжкє навчання, поки що вона вільна. Попереду все - і кохання, і сім´я, діточки.
Все буде• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
У мене був такий самий настрій у 22 роки: бабуся і дідусь недавно померли, батьки близькими ніколи і не були, одногрупники роз´їхались хто куди, з особистим життям також глухо. З горя погодилась зустрічатися з таким маргінальним страшком, що люди дивувалися, вистачило на два побачення, потім не знала, як його позбутися. Навіть не могла подумати, що рівно через рік вийду заміж, сьогодні ось 23 річниця. ))) Не сумуйте, обов´язково буде у вас і стіл, і близькі люди за ним.
Полтавська галушка• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
26 скоро буде.
Авторе, у вас ще все-все-все попереду.
От мені минуло 46. І вже деяких дуже близьких друзів, з якими усе життя разом і в радості і в горі - нема в живих. Оце сумно. І з кожним роком буде сумніше.
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Рождество летом?))))
А чого б і ні?🤣😂
Разгуляшка• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
ну как сказать, некоторые приятельницы появляются периодически, но верную подругу найти не удается ((( у всех семьи, заботы, дела (( у всех нет времени ((
у меня и приятельницы не появляются)
я не умею поддерживать отношения, мне это тяжело с возрастом
я даже старых школьных подруг, которые сами вот пишут иногда, не могу осилить.
А когда уже захочешь на то самое Рождество с круглым столом - никого и нет..
Понимаю, что сама во многом виновата. Ну не то что бы именно виновата - просто такая вот
Вечно в около депрессионном настроении и все тяжело.
Полтавська галушка• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Львів.
Різдво у Львові - це ж КАЗКА!

АгатаХристя• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Нікого…… в мене нема братів сестер
Бабусі дідусі померли…. Чоловік кинув розлучились ми
так у вас еще вся жизнь впереди)
думайте о своей карьере, как обеспечить себя сможете
а там может и подруги подтянуться и душа родная
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляАгатаХристя
так у вас еще вся жизнь впереди)
Ви не повірите але мені здається що вже все..
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Якщо в Києві або поруч, то давайте на каву) я теж самотня, хочу знайти подругу
АгатаХристя• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
нуу
то у вас тревожные мысли просто)
если со здоровьем все ок, голова на плечах, то нет
подумайте, жизнь и так очень коротка, у вас время еще есть приблизить ее к желаемому
Все буде• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Буває, але це мине.
успокойте_Меня• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Ні, це тільки здається, такий період
Алина-1240• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
А чого б і ні?🤣😂
Вы меня насмешили,посмотрите на тлс когда то передачка была,мое странное пристрастие,там мужик 365 дней в году рождество праздновал)))))
Разгуляшка• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
та нє, нормальна
я недавно читала дослідження щодо самотності і такого всякого...так от у нас ще більш-менш, а в Канаді-Штатах біля 50% людей вважають себе самотніми чи мають важкі думки з цього приводу.
В нас все ж таки ще бувають всякі там свекрухи чи рідня, яка буде до тебе лізти день і ніч і ти таким чином не зовсім самотня)
а там всі вже розумні - власні кордони, особистий простір ітд :)
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
у меня и приятельницы не появляются)
Аналогично(
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
І я хочу знайти подругу, але Київ далеко нажаль від Львова(
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
😂🤣😂він міг би бути мій дружбан
Захотілось в Різдво в літі, пішла в гості до нього) значить такі заскоки не в мене єдиної))