Марафетчица• 15 июля 2023

Мені аж плакати хочеться. Це справді сумно.

Я мрію мати гарний круглий стіл, гарно його прикрасити, мати гарну скатертину і щоб на Різдво 🎄 так все було гарно. А чого сумно? Бо немає навіть кого покликати до того столу. І це боляче. Коли я кажу нема, то справді нема.
автор Марафетчица • 15 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Всех приглашаете? Завтра беру билет
Всіх ❤️

Гола з конопель• 15 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Дівчата, я така що і приїду. Зустрічаємось?
Нас уже двое) я тоже готова в путь 😂🤣
Гола з конопель• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо в Києві або поруч, то давайте на каву) я теж самотня, хочу знайти подругу
В каком вы р-не живете?
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
В каком вы р-не живете?
В Голосіївському
Гола з конопель• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Всіх ❤️
Автор, а я не шучу, я так в 16 лет с девочкой подружилась. Мы с ней в лагере познакомились, она сказала приезжай, а я и приехала 😂🤣
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
у меня и приятельницы не появляются)
я не умею поддерживать отношения, мне это тяжело с возрастом
я даже старых школьных подруг, которые сами вот пишут иногда, не могу осилить.
А когда уже захочешь на то самое Рождество с круглым столом - никого и нет..
Понимаю, что сама во многом виновата. Ну не то что бы именно виновата - просто такая вот
Вечно в около депрессионном настроении и все тяжело.
а у меня наоборот. Я ищу подруг , завязываю новые связи, потом пытаюсь поддерживать отношения, звоню, пишу , поздравляю из года в год с ДР,
а меня забывают и постепенно ´бросают ’
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляРазгуляшка
та нє, нормальна
я недавно читала дослідження щодо самотності і такого всякого...так от у нас ще більш-менш, а в Канаді-Штатах біля 50% людей вважають себе самотніми чи мають важкі думки з цього приводу.
В нас все ж таки ще бувають всякі там свекрухи чи рідня, яка буде до тебе лізти день і ніч і ти таким чином не зовсім самотня)
а там всі вже розумні - власні кордони, особистий простір ітд :)
цікаво, а я думала там всі щасливі, вони завжди показують щасливі фільми про родину, свята, команда, дружба , футбол, бейсбол і т .д
Невже це не так ?
Гола з конопель• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
В Голосіївському
Хоть и город один, а все равно далеко 😂
Но можем на кофе встретиться, если вам одиноко)
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Хоть и город один, а все равно далеко 😂
Дякую, але робити послугу мені не треба. Спілкування і дружба це не про ’ну ок, зустрінуся з бідосею з жалості’)

ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
В Голосіївському
я как раз возле Магелана живу.
А ви ?
Гола з конопель• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я и не думала делать вам услугу, странно, что вы так это восприняли. В принципе, вы правы, насчет общения и дружбы, поспешила с предложением, извиняюсь
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
я как раз возле Магелана живу.
А ви ?
Я напроти Голосіївського парку)
ТигрЛьвович• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я напроти Голосіївського парку)
Удалено администрацией...
Я тут с краю постою• 15 июля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Удалено администрацией...
Написала)
Анти-анонім• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
вірите я вже думала собі створити якийсь блог, аби мати хоч невелику кількість людей, вечорами з ними балакати після роботи.. а може я не одна така?
А мені тут кажуть накурена я( самотність страшна справа
Ви як крокодил Гена, який шукав друзів)
ніколи такого не було• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
26 скоро буде.
а меня такие нытики малолетние смешат и даже злят. 26 лет!!!! вы ещё ребёнок, и уже орете что все пропало. вам даже не 40. что тогда говорить сорокалетним у которых ни мужа, ни детей, никого? им сразу в гроб прыгать? не кликайте беду нытьем.
Електрохарчування• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
І в мене нема. Що ви таке пишете. Дуже старі вони на форумах таких дуже не сидять))
да конечно, это молодым здесь среди мамок и бабок нечего делать.
Miss_caprizz• 15 июля 2023
Ответ дляCreation87
Куми?
А до чого там куми?
Плету корзинки• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Тоді запрошую!)
И меня,
я вообще не была

берусь приехать со скатертью

Белочкой зови• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Я тоже совсем одна.
Вы слишком молоды , чтобы унывать. И свободны. Я понимаю, что хочется,человеческого тепла. Но бывают такие родственники, что всю кровь выпьют. У меня так. Вроде они есть, но с ними лучше не общаться
Почему дома сидите после работы? Найдите хобби какое-то. Может, и приятельницы появятся
Белочкой зови• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
але я себе відчуваю страшенно самотньо
я так сумую за минулим часом у мене були багато хто а тепер нема
найбільше за бабусею яка всіх тримала до купи і тими застіллями
.нічого тепер нема. Всі за кордоном
А бабусі не стало.. досі не вірю і сумую
То їдьте до них закордон
Белочкой зови• 15 июля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я напроти Голосіївського парку)
Я рядом с вами живу.
Напишите мне пожалуйста karolin128@ukr.net
Кто крайний?• 15 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
А куда їхати ?
Якщо на Санторіні - то я теж приїду
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Тоді запрошую!)
Автор, я з Тернополя, я б приїхала у Львів на вихідні, погуляли б )
Фантазерша• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
але я себе відчуваю страшенно самотньо
.нічого тепер нема. Всі за кордоном
Ну так для чого писати, що нікого немає? Всі за кордоном, то поїдьте до них на Різдво! Візьміть на себе роль бабусі збирати всіх до купи. В чому проблема? Воно й не дивно що друзів немає, без причини жалітись.
18 мнеУЖЕ• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Нікого…… в мене нема братів сестер
Бабусі дідусі померли…. Чоловік кинув розлучились ми
Давайте я с малой буду приезжать, но мы из Одессы)))
18 мнеУЖЕ• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Львів.
Автор я уже к вам в гости хочу, один раз во Львове была проездом, хорошо у вас
Засомневаю• 15 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
Нікого…… в мене нема братів сестер
У вас все попереду. Ще й стільців буде недостатньо і місця
ElenaMari• 15 июля 2023
Автор я открываюсь , если что пишите в личку, будем дружить!
ГейТуда• 15 июля 2023
Все буде добре.
Подивіться фільм’ коли санта впав на землю’ і вірте в чудо.
П.С. ще ’ відпустка за обміном’