Показушница• 2 часа назад
Розкажіть, як ви організуєте готування на тиждень наперед якщо робите це
Що готуєте заздалегідь, що залишаєте на день, і чи реально це економить час?
Видна міленіалка• 2 часа назад
Не организую, но основную закупку продуктов делаю на неделю, прикидываю какие будут блюда.
Життє Бентежне• 2 часа назад
Максимум готовлю на 2 дня. Тратить выходные на готовку считаю нецелесообразным. В выходные надо отдыхать.
Я не готовлю сложные блюда. Печка, гриль. Что то простенькое в сотейнике. Гарнир у меня готовит дочь по необходимости в мультиварке. Помидоры, огурцы...
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Нічого
Подарити котлети на вечерю займає 15 хвилин часу, каша вариться мама, салат це 5 хвилин
Не пириживай• 2 часа назад
Готовлю заморозку и вообще легкие блюда не готовлю на несколько дней так как в итоге никто такое не ест только перевод продуктов . Дети могут сами быстрое приготовить . Утром дети сами готовят яйца , творог , сырники с заморозки . Я готовлю только ужин для всех
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Сніданок творог з горіхами
Яєчня
Омлет
Гранула з молоком
Це все займає мінімум часу
Яєчня
Омлет
Гранула з молоком
Це все займає мінімум часу
ВерСаСе• 2 часа назад
У меня не совсем по сути вопроса, наверное. На неделю прямо не готовлю. Но планирую меню на неделю, закупка тоже раз в неделю. Часть продуктов могу подготовить и заморозить, потом готовить когда придет время. Делаю заготовки: сырники, ленивые вареники, некоторые соусы к пасте, тефтели и соус к ним отдельно. Потом доготавливаю. Максимально использую аэрогриль, духовку, комбайн, чтобы сэкономить время.
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Похвалите аерогриль. Думаю: нужен или нет?
Розумна Губка• 2 часа назад
В неділю готую щось на три дні - каструля котлет, відбивних, фаршированих перців тощо. В якості гарніру - запікаю рататуй, овочеве рагу, або роблю ікру з кабачків або синіх.
Коли ці запаси закінчились в середу або четверг - готую вареники або пельмені (в морозилці завжди є пара сотень штук, сама ліплю), або смажу картоплю, якусь кашу з сосисками чи смаженим м´ясом. Роблю свіжі овочеві салати.
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЦирк на дроті
У меня Филипс на одну чашу. Мне нравится. Мы вдвоем с ребенком сейчас, нам хватает. Когда муж в отпуск приезжает, то тоже в принципе хватает на раз приготовить.
По поводу нужен или нет скажу так, что это не вещь первой необходимости, но в нем есть своя прелесть. Замариновала мясо, кинула туда и порядок. Быстро, с корочкой, без масла. Овощи тоже супер в нем, кексы иногда пеку, очень нравится для готовки замороженных продуктов: котлеты, сырники.
Духовку тоже использую, но уже не так часто. В основном для выпечки или когда большой кусок мяса запекаю.
ЖивунаБагамах• 2 часа назад
Найперше: складаємо меню на тиждень. Не жорстко, типу: в понеділок буде борщ, а в середу - рибний день. Але основні страви продумуємо всією родиною (аби враховувати побажання кожного).
Потім, під це меню, закуповуємо продукти на тиждень.
На вихідних я роблю основні заготівлі: ріжу цибулю, теру моркву і пасерую їх під всі страви, де це буде потрібно; варю бульйони; запікаю буряк, якщо це буде десь потрібно; роблю фарш і ліплю котлети, якщо на тижні вони плануються, капусту одразу шинкую всю головку і заморожую порційно.
Таким чином, ввечері після роботи, в мене залишається робити по мінімуму. Наприклад, приготування борщу в робочий день в мене займає, приблизно, хвилин 30-40. Причому, я, в основному, тільки підкидаю щось і доводжу до смаку.
Ще, з побічного ефекту, економія часу в робочий день досягається тим, що максимум роботи, яка створює бруд на кухні, робиться в один день. Я, зазвичай, все поробила, прибрала і потім, хіба що, пару плямок витерти. Ніяких: бризки масла по плиті і на плитці поруч, частинки моркви по столешні від того, що ту моркву терли, тощо ...
Как нефиг делать• 2 часа назад
У нас открылся магазин сети meal time , много вкусного у них, вареники лучшие
Анонимарик• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
Нічого
Почалось в кохозе утро.
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Навіть якщо фарш готовий, то замочити булку, нарізати/натерти цибулю, приправи, все змішати і ще жарити хвилин 20...
Лише тут таке читаю...
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Лише тут таке читаю...
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Спасибо! Вот у меня духовка газовая, ее пока прогреешь, уходит уйма газа, дороговато получается. Поэтому подумываю приобрести аэрогриль
ВерСаСе• 2 часа назад
Ответ дляЦирк на дроті
Я никогда не считала что по деньгам получается, кстати, он же тоже электричество жрет. Но может и дешевле будет, учитывая, что готовится все быстро.
Анонимарик• 2 часа назад
Я лише раз в 2 тижні роблю заготовки на суп. Ми ввечері суп любимо+ перед сном творог з ягодами/ фруктами і чаєм.
1. Тушкую в скороварці в своєму соці з невеликою кількістю олії багато пасіровки ( 1 кг цибулі і 2 кг моркви). Заморожую в зір пакетах тонким шаром.
2. Фракадельки на дошці і коли замерзнуть зсипаю у зіп пакет.
Так як ми любимо супи, прийшовши з роботи зразу ставлю чайник закипати ,мию руки і надіваю фартух і за цей час чищу , мию і ріжу 2 картоплини. Заливаю кип´ятком з чайника, жменя фрикадельок, відламую кусок пасировки і пару ложок крупи чи вермішель і пішла роздягатися.
Через 15 хв.суп готовий.
Анонимарик• 2 часа назад
Ответ дляКак нефиг делать
Цікаво який у Вас дохід сім´ї, що для Вас готова їжа не дорого?
У нас 70 тис на 3, готова їжа не по кишені.
Анонимарик• 2 часа назад
Ответ дляВерСаСе
Скажіть будь ласка, а у Вас немає такого відчуття, що м´ясо ( наприклад курячі стегна) в духовці більш приготовлені ніжніші ніж в аерогрилі?
Я зовсім не гурман, но смак все ж мені більше з духовки подобається. Хоча готовою в будні тільки в ньому, щоб економити час.
Просто цікаво чи то лише мені так чи і іншим так?
ВерСаСе• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Ну из гриля оно получается чуть более сухим, как по мне. Если брать например те же бедра и запекать.
Анонимарик• 1 час назад
Ответ дляВерСаСе
Виходить не мені одній так.
Дуже дякую за відгук.
ЖивунаБагамах• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Почалось в кохозе утро.
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Лише тут таке читаю...
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Лише тут таке читаю...
Це в мене: котлети за 15 хвилин смажаться. Бо фарш на них зроблений, котлети зліплені і зранку я їх в холодильник з морозилки перемістила, аби розморозилися.
Як в когось виходить повний цикл за 15 хвилин - не розумію.
Гарантую неперелевки• 1 час назад
Ответ дляАнонимарик
Почалось в кохозе утро.
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Лише тут таке читаю...
Ну які 15 хв жаряться котлети?
Лише тут таке читаю...
Котлети ж бувають різні, я люблю з курячого філе з кабачком, вони смажаться моментально, і фарш приготувати моментально, якщо на один раз смажити, а не велику кількість.
Как нефиг делать• 47 минут назад
Ответ дляАнонимарик
А где я писала что беру готовое? Замороженные вареники, пельмени