Вапщета• Изменено 15 июля 2023
В яких країнах Європи достатньо знати лише англійську?
Дівчата, вас розкидало по світу і тепер ви знаєте більше про життя в Європі ніж раніше. Скажіть, в яких країнах Європи достатьньо знати лише англійську для спілкування та роботи. Сфера зайнятості - готель. Окрім Великобританії та Ірландії звісно ))
Телячі ніжноСті• 15 июля 2023
В Ірландії не достатньо)))
По темі. Не Європа, але: моя добра знайома ще задовго до війни поїхала в Єгипет працювати в готелі (не прибиральницею). Англійська у неї була вільна. Арабської не знала взагалі
ПазлШредінгера• 15 июля 2023
Скандинавські країни - в побуті достатньо англійської, для кваліфікованої роботи треба місцева мова. На Кіпрі в побуті достатньо англійської, для роботи в сфері послуг, айті, міжнародні організації теж достатньо тільки англійської.
Вапщета
• 15 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В Польші, Естонії, Латвії.
Напевно, все і то з натяжкою
Дивно, багато хто каже, що поляки не знають англійську взагалі і в Польщі треба знати лише польську.
Вапщета
• 15 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
В Ірландії не достатньо)))
А яку мову треба знати в Ірландії? Ірландську?
Вапщета
• 15 июля 2023
Ответ дляbilochko
Дякую!
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляВапщета
Я живу з початку війни, знаю 10 слів. Користуюсь англійською
Царевна_несушка• 15 июля 2023
Ответ дляВапщета
В Польші дуууууже добре знають англійську
Я на хвилинку• 15 июля 2023
Ответ дляВапщета
Так и есть. Английский знают только в крупных городах, и то, восновном молодежь и сфера обслуживания. Без польского никак.
Аноним_Русалка• 15 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
В Ірландії не достатньо)))
Удивительно, в сфере туризма она смогла с английским работать. Чудеса...
Море_море_я_скучаю• 15 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ага, в Варшаве в крупных супермаркетах никто из персонала не знает английского. И не только в супермаркетах, также в банках, торговых центрах, обменниках. Увы польский нужно учить в Польше
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы, наверное, только в столице или очень крупных городах были )
Умничка-помощничка• 15 июля 2023
Дивина. Виявляється таки треба вчити мову держави, де живеш. А в Україні притісняють українською
Царевна_несушка• 15 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я зі Львова, ми ще з 90
В Польшу на пиво і на озеро катались……крупних городах
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляПлакулька
Вы работаете? Автор спрашивает для жизни и работы. Все-все на работе знают английский? Повсеместно вся информация дублируется на английский?
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я зі Львова, ми ще з 90
А ну если на пиво и озеро, и с 90-х, то точно все знаете ))
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Працюю, двоє малих дітей. Хочу вчити, але не маю часу, бо вечори і вихіднв заняті, я з дітьи тут сама. От так і виходить, що хлеб, воде, дзенкую, довідзеня. Чи вам здається, що я маргіналка на виплатах? В Польші немає виплат на які можна жити
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Та українську знають. Розслабтесь. В обмінниах і банках з легкісьтю ангесльська
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляПлакулька
А как вы работая за год не набрали польской лексики на работе? Где вы работаете, что там не говорят по-польски?
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну так, а чого мні в село їхати?
Коренная киевлянка• 15 июля 2023
Швеция. Английского достаточно даже для квалифицированный работы.
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
В ІТ
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
І я про це..
ПодругаМужа• 15 июля 2023
Ответ дляВапщета
Бред.
Поляки молодеж спокойно помогут на английском.
Но для работы кроме ай Ти везде надо польский или для низкокалорийных русского и украинского достаточно
Плакулька• 15 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Бред.
Я не перевіряла, можливо. Я вам описала свою життєву ситуацію. Дуже часто людей дратує моє незнання польської
ПодругаМужа• 15 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У нас во Вроцлаве даже в Ашане молодежь на кассах на английском спокойно говорят.
В ТЦ во всех магазинах есть консультанты кто говорит на английском.
Но однозначно на польском гораздо проще говорить если знаешь.
Ку ка ку ка ку• 15 июля 2023
Ответ дляПлакулька
В ІТ
Прям в польской компании в IT каждый день в офисе? Или в международной удаленно, где конечно, рабочий язык для всех будет английский?